Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасна їдальня для НВК "Турбота" Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
730
Освіта, громадянське суспільство

Їдальня посідає одне з найважливіших місць серед приміщень школи. Це і місце для прийому їжі, і територія відпочинку, де мають панувати комфорт та позитивна атмосфера. Сучасна гама приміщення, загальний дизайн їдальні - все це є запорукою створення справжньої зони комфорту в шкільному середовищі, гарантією збереження здоров`я дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
299 520 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Марія
Марія Слюнько
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Героїв Дніпра, 38-А, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

Інтер'єр їдальні відіграє не останню роль в культурі споживання їжі. Пропоноване рішення щодо розв`язування проблеми: проект передбачає модернізацію приміщення їдальні закладу: ремонт та обладнання гігієнічної, що дозволить створити комфортні умови для організації правильного та раціонального харчування школярів та працівників закладу

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Основна мета проекту – створення комфортних умов для прийому їжі школярами та вчителями школи. Осучаснений вид приміщення їдальні у результаті капітального ремонту дозволить отримувати школярам та педагогічному колективу школи більше задоволення від прийому їжі. Оновлення та модернізація приміщення їдальні, оптимізація простору, що використовується задля забезпечення вільного доступу до харчування усіх дітей школи. Вкладаючи кошти в модернізацію та оснащення їдальні, будуть задоволені естетичні вимоги дітей та вчителів до вигляду навчального закладу, що має сучасну їдальню.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Покращення санітарно-гігієнічних умов харчування, відновлення емоційних, фізичних сил, підвищення ефективності працездатності учнів

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

З метою забезпечення якісного та безпечного харчування учнів, поліпшення організації дитячого харчування та громадський контроль за харчуванням. Впровадження системи НАССР. Контроль в критичних точках.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проекту полягає в пов'язаності цілей та засобів їх досягнення. Мета даного інноваційного проекту полягає у створенні зміні існуючої технологічної, організаційної та соціальної системи для досягнення в результаті зниження витрат ресурсів (виробничих , фінансових , людських) докорінного поліпшення якості продукції та поліпшення послуги.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

299 520 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Виконання проекту планується з червня по серпень місяць

Назва Команди проєкту

НВК " Турбота"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".