Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Тренажер Гиря" у школі №81 - облаштування тренажерного залу Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
762
Молодь, спорт

Проект "Тренажер Гиря" передбачає облаштування тренажерного залу, в школі №81. Враховуючи, що строки експлуатації старих тренажерів є вичерпаними, тренажерний зал є занедбаним. Учні та мешканці масиву, які будуть залучені в якості соціального проекту, зможуть відвідувати тренажерну залу, формувати свій внутрішній дух та м'язи. "Гиря" допоможе сучасній молоді направляти свою енергію в позитив!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
318 832 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Тичини Павла, 22-А, Дніпровський р-н, Київ

Опис

Проблема

Наразі приміщення тренажерного залу занедбане та непридатне до використання. Наявність загальнодоступного тренажерного залу є актуальним, адже загалом такі зали є комерційними, а учні школи навіть при бажанні не мають заробітку для відвідування таких тренувань. Окрім того, наявний тренажерний зал наддасть можливість тренуватися також і вчителям. Це може бути додатковим соціальним та мотиваційним заходом для працівників школи.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

"Тренажер Гиря" це сучасний підхід до сучасної школи. Заняття спортом підвищує не лише рівень фізичного здоров'я, а й вдосконалює внутрішню мотивацію до власних досягнень, розвиває загальний стан психологічного задоволення та знімає стрес. В сучасності, спорт є одним із ключових чинників підвищення морального задоволення життям. Прививаючи зі школи спортивні звички, нове покоління вчиться навичкам саморозвитку та формуванню сили волі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими показниками є кількість задоволених осіб, які відвідали тренажерний зал. Використання буде можливе для мешканців мікрорайону за попереднім записом. умово

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступність проекту передбачає використання тренажерного залу в першу чергу учнями школи. Окрім того, на базі школи може бути створено спортивний кружок, в який може бути залучено всіх охочих. Відповідно до попереднього запису в певні години, можливе використання тренажеру мешканцями масиву та Дніпровського району.

Бюджетна ефективність проєкту

Певний час, використання залу можливе в комерційних цілях, задля утримання тренажерів, виконання поточного ремонту та до оснащування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Для використання тренажерного залу буде створений спеціальний план тренувань в залежності від вікової групи та інших параметрів. Буде розрахований план досягнень кожного учасника в електронному форматі. Зареєструвавшись в системі, учасники програми зможуть відстежувати досягнення друзів, мотивувати їх в чаті, отримувати карту здорового харчування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

318832

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

ні

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Приведення приміщення в доремонтний стан- 1.5 тижнів; 2. Проведення ремонтних робіт приміщення -1 місяць; 3. Оснащення залу тренажерами - 2 тижні; 4. Розробка планів тренувань та електронної бази відвідувачів.

Назва Команди проєкту

"Родинні цінності" - школа 81, ГО "ДФК "Березняки", НХК "Ансамбль танцю "Нью-Анс"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".