Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Кібер-спортивний турнір з CS GO Брав участь

Доданий
10.03.2020
Номер
786
Молодь, спорт

Кіберспортивний турнір з CS GO для молоді має на увазі під собою спортивне змагання в ігрових дисциплінах. Подібні змагання повинні популяризувати кібер-спорт серед молоді заради самореалізації та розвитку української молоді паралельно з молодими людьми з усього світу. Цей вид спорту наразі популярний майже в усіх розвинених країнах світу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
108 168 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
МАРІЯ
МАРІЯ ТКАЧ
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Кібер-спорт в Україні почав розвиватися лише декілька років тому. Коли у всьому світі ця індустрія розвивається уже декілька десятків років, а статус кібер спортсмена це вже не хобі, а професія. В Україні ж ігровий спорт в стані зародження і тому потребує стимуляції та підтримки держави. Україна завдяки людським ресурсам, та рівню освіченості має гарні шанси стани світовою ареною кібер-спорту. Такі заходи конче потрібні країні заради самореалізації та розвитку української молоді паралельно з молодими людьми з усього світу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується організувати кібер-спортивний турнір з гри CS GO. Гра буде проходити за «Олімпійською» схемою. У кожному турі гравцям потрібно пройти одну мапу. Пропонується зібрати 6 команд, по 5 чоловік у кожній. У першому турі буде проведено три гри з трьома парами команд. Жеребкування буде проходено сервісом генерації випадкових чисел. За результатами першого туру дві команди будуть виключені зі змагання за турнірною таблицею. Другий тур пройде між чотирма командами. За результатами другого туру повинно залишитися дві команди. Між ними і пройде заключна гра.«Олімпійська» схема гри була обрана тому що кожна гра буде тривати лише одну годину, це дозволить більшій кількості гравців бути долученій до змагання. Тобто популяризувати цей вид спорту у більшої кількості молоді.

Ключові показники оцінки результату проєкту

У змаганні візьмуть участь 30 гравців. Всі ігри будуть транслюватися в режимі онлайн на площадках Steam та YouTube. Це дозволить звернути увагу до кібер-спорту у більшої кількості людей. Прогнозована кількість глядачів близько двох тисяч молодих українців.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Рекламна компанія буде проходити у місті Києві. Реклама буде розміщена у ключових місцях скопичення молоді, як то Будинки культури, біля шкіл та інших навчальних закладів. Це дозволить донести інформацію про проведення таких заходів доводити безпосередньо до цільової аудиторії. Змагання будуть проходити на безоплатній основі, це гарна практика яка дозволить кожній зацікавленій молодій людині взяти участь у кібер змаганні.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Цей вид спорту не має в Україні широкої популярності, хоча вже існують навіть регіональні та всеукраїнські кібер-спортивні команди. Це обумовлено слабкою підтримкою держави в цій галузі. Пропонується проводити популяризацію кібер-спорту в країні, почавши з міста Києва на безоплатній основі. Заради якісного збільшенню зацікавленої аудиторії, потрібно локально діяти на проблему за допомогою державного бюджету, не покладаючись, на початкову комерціалізацію. В цьому полягає інноваційність проекту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

108168

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Будуть залучені партнери

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Розробка рекламної кампанії 2. Проведення рекламної кампанії 3. Набір команд 4. Аренда обладнання та приміщень 5. Проведення турніру 6. Підведення підсумків та написання звіту

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Використання недобросовісних програмних засобів під час проведення турніру.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Асоціація кіберспорту України

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту КМДА

Назва Команди проєкту

BestU

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

(Член команди) Носенко Ігор Васильович помічник-консультант народного депутата України +380990233014

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".