Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Оновлення Інтернет-бібліотеки гімназії біотехнологій №177 Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
861
Освіта, громадянське суспільство

Сучасна бібліотека – це не лише сховище для книг, а й своєрідний електронний архів, місце, де можна отримати доступ до інформації як на традиційних носіях, так і в електронному вигляді. Отже, бібліотека, як інформаційний центр, є незамінним елементом освітньої сфери. Її оновлення неодмінно позитивно вплине на загальний рівень навчального процесу в нашому закладі освіти.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
140 760 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Генерала Генадія Воробйова, 12, Солом’янський р-н, Київ

Опис

Проблема

Застаріле комп`ютерне обладнання Інтернет-бібліотеки гімназії не дає змогу здобувачам освіти в повній мірі використовувати електронні ресурси для поліпшення та удосконалення процесу навчання та отримання нових знань.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реалізувати проект "Оновлення Інтернет-бібліотеки гімназії біотехнологій №177", що дасть змогу здобувачам освіти оптимізувати процес доступу до інформаційних джерел як через мережу Інтернет, так і за допомогою інших програмних засобів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість відвідувачів Інтернет-бібліотеки гімназії біотехнологій №177, підвищення загального рівня успішності з навчальних предметів, рівень задоволеності всіх учасників навчально-виховного процесу комфортними умовами перебування в нашому закладі освіти.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

На даний момент в гімназії навчається 790 здобувачів освіти та працює понад 80 педагогів, кожен з яких зможе в повній мірі використовувати ресурси Інтернет-бібліотеки.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проєкт не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інтернет-бібліотеки можна назвати бібліотеками XXІ століття, що являють собою цілу мережу, яка через новітні електронні технології з'єднує їх із зовнішнім світом. Вони відрізняються від традиційних тим, що використовують електронний формат інформації та забезпечують доступ до віддаленого ресурсу за допомогою телекомунікаційних технологій. Сучасній людині недостатньо знати, в якій книзі вона зможе знайти потрібну інформацію, необхідно ще знати, на якій «віртуальній полиці» розміщується ця книжка.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Фінансуванні згідно розрахуку бюджету проєкту.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання. 2. Доставка та встановлення обладнання. 3. Налаштування та запуск проєкту у повноцінну роботу.

Назва Команди проєкту

Інтернет-бібліотека гімназії біотехнологій №177

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".