Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий майданчик "ШОВКОВИЧОК" Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
876
Молодь, спорт

Встановлення майданчику на вул. Миколи Закревського,35А дозволить фізично та духовно розвивати дитину в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму. Також це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
239 160 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Закревського Миколи, 35-А, Деснянський р-н, Київ

Опис

Проблема

Встановлення дитячого майданчику одна з перших необхідностей для підростаючого покоління. Спочатку це місце, в якому дитина знаходить собі нових друзів, зміцнює дружбу, загалом, навчається налагоджувати контакти і визначати своє місце в соціумі. Також дитячий майданчик дозволяє розвивати тіло дитини в правильному напрямку, без небезпеки завдати йому серйозну фізичну травму.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтувати застаріле небезпечне обладнання яке несе в собі певні загрози здоров'ю дітям та батькам. На місці демонтованого встановити новий безпечний, розвиваючий комплекс.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Надійність конструкції, що зможе забеспечити здоров'я дітей. Позитивні відгуки мешканців та гостей будинку, вдячність батьків дітей.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступний для всіх мешканців Києва

Бюджетна ефективність проєкту

Після встановлення дитячого майданчику значно зменшиться потреба закладати кошти на розвиток дитячої інфроструктури мікрорайону

Інформація щодо інноваційності проєкту

Ігровий комплекс надає можливість дітям в ігровій формі виконувати фізичні вправи на відкритому повітрі не помітно для самих дітей. Крім того, багато ігр будуть мати морську тематику, що сприяє розвитку уяви дитини. Сам комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платформ приєднуються різні снаряди. Сам комплекс виконано з екологічно чистих матеріалів

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

239160

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Демонтаж 2. Вивіз демонтованих матеріалів 3. Монтаж нового майданчика

Назва Команди проєкту

Шовковичок

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".