Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання вуличних інклюзивних ігрових зон в ДНЗ № 591 для дітей з функціональними обмеженнями Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
878
Соціальний захист, інклюзія

Заклад дошкільної освіти № 591 налічує 115 дітей (13 груп) з функціональними обмеженнями. Територія закладу - 15000 кв м не облаштована відповідно до нужд малят. Зараз там можна побачити тільки старілі конструкції.
В рамках проекту пропонується встановлення спеціалізованого ігрового обладнання для 12 зон, де особливі діти отримають можливість весело та з користю проводити час на свіжому повітрі.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
672 606 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Анатолія Солов’яненка, 12-А, Дніпровський р-н, Київ

Опис

Проблема

У спеціалізованому дошкільному закладі - ДНЗ № 591, відсутні зовнішні ігрові зони, пристосовані до потреб дітей з обмеженими можливостями. Зважаючи на те, що діти проводять у дворі до 3 годин часу щодня, необхідно обладнати ігровий простір безпечним та комфортним обладнанням, яке б слугувало не тільки для забавки, а й для реабілітації дітей. Заклад було створено на базі типового приміщення для дитячих дошкільних закладів і, хоча, за роки роботи працівникам вдалося зібрати необхідні матеріали і пристосувати пиміщення для роботи з особливими дітьми, то навколишню територію вдалося обладнати лише морально застарілими (дешевими) конструкціями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Рішенням зазначеної поблеми вбачаємо - обладнання 12 ігрових інклюзивних зон на території закладу (ДНЗ № 591), які мають забезпечити як дозвілля, так й розвиток 115 дітей з особливими потребами, які користуються послугами закладу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Для обладнання 12 зон, обрано 41 одиниця інклюзивного ігрового обладнання із залученням спеціалістів та волонтерів МБО "Посланець Миру" та керівництва та представників батьківського активу ДНЗ №591; укладено угоду з постачальником щодо виготовлення, транспортування та встановлення обладнання; підготовлені ділянки для встановлення ігрового обладнання; встановлено 41 елемент 12 ігрових зон.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Створення простору емоційного, творчого, інтелектуального, сенсорного і соціального розвитку для 115 дітей з особливими потребами

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проекту обладнання інклюзивних ігрових зон полягає у створення простору емоційного, творчого, інтелектуального, сенсорного і соціального розвитку для дітей з особливими потребами. Такі майданчики вже не є новиною для нашого міста але ДНЗ № 591 стануть інноваційною складовою у вихованні особливих дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

672606

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

відсутнє

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Укладання угоди та доставка обладнання - липень-серпень 2020 2. Підготовчі земельні роботи - вересень 2020. 3.Встановлення елементів 12 ігрових зон - вересень-жовтень 2020. .

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

не має

Приклади схожих рішень (проєктів)

http://charitytuner.org/nonprofits/novi-mozhlyvosti-z-mizhnarodnym-fondom-let-s-help-blagodijnyky-prezentuvaly-dytyachyj-majdanc

Відповідальні підрозділи

Дніпровська районна в місті Києві державна адміністрація
Управління освіти та управління праці та соціального захисту населення

Назва Команди проєкту

МБО "Посланець Миру"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

У розробці проекту, виборі обладнання, подальшому моніторингу його реалізації беруть учать спеціалісти та волонтери МБО та ДНЗ

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".