Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відмінники Святошино підкоряють Говерлу разом з клубом «ІСКРА» потяг 43 виїзд 01.06.21 Позитивний висновок

Доданий
18.02.2020
Номер
9
Молодь, спорт

за успіхи у навчанні учні Святошинського району направляються потягом на екскурсію в Карпати, де підкорюють Говерлу, пізнають Україну і стають патріотами.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Масловський
Локалізація
Святошинський

Опис

Проблема

В Україні недостатньо проводиться національно – патріотичне виховання дітей. На екскурсію відберуть відмінників з шкіл Святошинського району (за їх згодою).Проект стимулює успішне навчання дітей, повертає віру в справедливість

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Разом з 104 відмінниками на екскурсію ще їдуть 300 дітей від клубу «ІСКРА», що здешевлює поїздку і робить її більш якісною (клуб для своїх і учасників проекту групи замовляє і оплачує професійних провідників в горах, забезпечує дощовиками і лижними палицями, оплачує вхідні квитки Карпатський заповідник, зберігає речі, замовляє і оплачує досвідчених педагогів - супроводжуючих дітей, замовляє і оплачує супроводжуючих лікарів з мед аптечкою, замовляє і оплачує гаряче харчування. Діти пізнають Україну, мальовничі Карпати, підкорюють найвищу вершину України – Говерлу, знайомляться з Яремчею і Івано-Франківську.

Ключові показники оцінки результату проєкту

104 дітей протягом екскурсії здружуються, отримують позитивні навички самостійності, знання про Україну і стають патріотами. Важко оцінити матеріально, як зростає бажання вчитися краще та як збільшується число патріотів і наскільки зростає любов до України, але підтримка проекту зростає

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

приймають участь 90 учнів старших класів, які добре навчаються і пройшли конкурсний відбір, який здійснює громадська рада при управлінні дітей і молоді КМДА, громадські організації, дитячий клуб «ІСКРА»

Бюджетна ефективність проєкту

Невеликі витрати з бюджету (менще тисячі на людину) дають великий соціальний ефект.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Дитячий клуб «ІСКРА» єдина дитяча громадська організація, яка має ліцензію на «Туристичну діяльність» № 002280, і яка організовує тисячі дітей Києва на екскурсії. З 2000 по 2020 роки в екскурсіях побувало 78 тисяч дітей. Новизна в тому, що клуб «ІСКРА» робить для відмінників екскурсії безкоштовними.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Проект розрахований таким чином, що всі видатки на території міста Києва фінансуються з бюджету проекту, а за межами Києва – фінансуються дитячим клубом «ІСКРА». Допомагають проекту персонал шкіл і Оболонський відділ освіти.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Інформування через інтернет, рекламних об’яв,громадські організації, намети з плакатами, відбір відмінників здійснює клуб «ІСКРА» -член громадської ради при управлінні молоді КМДА, створеної в 2015 році,Купівля квитків на потяги за 45 днів до виїзду, страхування дітей батьками і залізницею,2.6.20 Виїзд з Києва потягом 43, прибуття в Івано-Франківськ о 6.00 Переїзд автобусом на базу Заросляк. Підйом на Говерлу з професійними провідниками. Після спуску екскурсія по Яремчі з відвіданням водоспаду на Пруту. Харчування. Екскурсія по Івано- Франківську. Виїзд у Київ потягом № 43о 22 годині.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

підйом на Говерлу провів клуб «ІСКРА» в 2016, 2017 і 2018 році для груп по 140 дітей

Назва Команди проєкту

Говерла підкорюється розумним

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
Ні

Приналежність до депутатських Команд

Ні.
Ні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".