Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний майданчик в СНВК «Київські Каштани» Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
950
Освіта, громадянське суспільство

Облаштування спортивного майданчику для дошкільнят та школярів молодшого віку - вихованців СНВК "Київські Каштани"

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 650 963 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Вероніка
Вероніка Кащеєва
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Каштанова, 13-Б, Деснянський р-н, Київ

Опис

Проблема

СНВК «Київські каштани» відкрився у 1988 році і з того часу жодного разу не була проведена модернізація фізкультурного майданчика. Спортивний майданчик, на жаль, не відповідає сучасним вимогам, саме покриття давно застаріле, що призводить до низької рухової активності школярів молодшого віку, а відсутність спортивних споруд обмежує фізичний розвиток дітей. Тому виникла потреба в новому сучасному майданчику, який був би не тільки цікавим, але й сприяв фізичному розвитку дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо удосконалити покриття майданчика шляхом улаштування гумового покриття, обмеження кордонів майданчику бордюром та огорожею. Одну частину майданчику пропонуємо модернізувати для занять спортивними іграми та виконання вправ під час уроків фізкультури, замінити старе покриття на нове поліуретанове та розташувати ворота для гри у футбол, доповнені баскетбольним кільцем. З іншого боку розташувати спортивний комплекс, який включає в себе драбини, кільця для кидання та підтягування, канати, скеледром, баскетбольне кільце та рукохід.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Основним показником результативності та необхідності даного проекту є заохочення дітей до занять спортом, зміцнення здоров’я кожної дитини, фізичний розвиток дошкільнят та учнів молодших класів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Реалізація проекту дозволить проводити заняття з фізичної культури для дітей СНВК «Київські каштани», спортивні змагання між вихованцями різних садочків, учнями молодших класів інших шкіл, спортивні сімейні розваги та свята.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проекту об’єкт потребує догляду та технічного обслуговування відповідно гарантійних термінів використання обладнання.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційно облаштований спортивний майданчик сприятиме фізичному розвитку та зміцненню здоров’я учнів молодших класів, дасть можливість проводити заняття з фізичної культури у більш цікавий та сучасний спосіб. Реалізація проекту дозволить формувати у дошкільнят звичку до здорового способу життя, змалечку виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я, викликати інтерес у дітей до спорту, прищеплювати культуру активного та здорового відпочинку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1575802

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Відсутня

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Реалізація проекту передбачається шляхом виконання наступних заходів: 1.Розробка проекту спортивного майданчика 2.Демонтаж старого обладнання та бордюрів майданчика 3. Підготовчі роботи для укладання гумового покриття, улаштування дренажної основи, установлення бетонних бордюрів, улаштування поліуретанового покриття та гумової плитки 4. Монтаж нового спортивного обладнання та огорожі 5. Здача об’єкту

Приклади схожих рішень (проєктів)

Відсутність фінансування

Відповідальні підрозділи

Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація

Назва Команди проєкту

Інвестиції в майбутнє

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".