Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивно-ігровий майданчик при школі № 170 Позитивний висновок

Доданий
10.03.2020
Номер
960
Молодь, спорт

З метою благоустрою ділянки на території школи було розроблено проект спортивно-ігрового майданчика на основі виробів ТМ «Віда». На ньому передбачається встановлення різноманітного обладнання для дітей віком від 7 до 14 років, щоб кожна дитина змогла знайти собі місце для індивідуальної чи групової гри та фізичного розвитку. Також розроблено проект системи відеонагляду за майданчиком.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
532 034 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ірина
Ірина Кубай
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Північна, 8, Оболонський р-н, Київ

Опис

Проблема

В школі №170 навчається більше 1000 дітей. Майже всі учні початкової школи відвідують групу продовженого дня. Щодня їх виводять на прогулянку. Одночасно на вулиці перебуває декілька класів, які потребують немало місця та відповідних умов для безпечного перебування на вулиці. Багато учнів середньої та старшої школи також проводять уроки фізкультури та своє дозвілля на шкільному подвір’ї. Проте дітям бракує майданчика, який би сприяв їх активному відпочинку та фізичному розвитку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Тому разом з адміністрацією школи, вчителями, вихователями групи продовженого дня та виробниками дитячих комплексів ми розробили проект спортивно-ігрового майданчика на основі виробів ТМ «Віда». На ньому передбачається встановлення різноманітного обладнання для дітей віком від 7 до 14 років, щоб кожна дитина змогла знайти собі місце для індивідуальної чи групової гри та фізичного розвитку. Також розроблено проект системи відеонагляду, аби надати можливість працівникам школи у примішщенні на екрані спостерігати за тим, що відбувається на майданчику. Це необхідно для своєчасного реагування на будь-яку ситуацію, що може виникнути на ньому, у тому числі актів вандалізму.

Ключові показники оцінки результату проєкту

збільшення на пришкільній території корисної площі для фізичного розвитку дітей. Фізичний розвиток дітей загалом.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

на території школи щодня перебуває в десятки разів більше дітей, ніж на ігрових майданчиках у дворах прибудинкових територій.

Бюджетна ефективність проєкту

цей проект не приносить прямого прибутку, але його втілення полегшить вчителям організовувати дозвілля дітей та сприятиме їх здоров'ю.

Інформація щодо інноваційності проєкту

ТМ «Віда» виготовляє чудове новітнє обладнання , аналогів ми не зустрічали у інших виробників

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

532034 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

ТМ «Віда» береться виконати роботи по виготовленню та монтажу елементів ігрового майданчика протягом півтора місяця з моменту оплати замовлення. Після цього відбудеться монтаж системи відеоспостереження

Назва Команди проєкту

Ініціативна група

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".