Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

“Будь іскрою”- програма національно-патріотичного виховання, інформування та громадянської просвіти Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
963
Освіта, громадянське суспільство

Проект передбачає проведення циклу практичних занять на базі КП «Центр публічної комунікації та інформації» з метою ознайомлення та навчання киян сучасними методами ведення виховної роботи з дітьми та юнацтвом за пластовою методою; можливостями та шляхами здійснення волонтерської діяльності та (само)розвитку у сфері національно-патріотичного виховання.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 072 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Володимирська, 51-Б, Шевченківський р-н, Київ

Опис

Проблема

Сучасні глобальні виклики, швидкий обмін інформацією, нові технології вимагають ефективних рішень у питаннях розвитку та посилення компетенцій та практичних навичок у молоді, серед яких критичне мислення, вміння вирішувати проблеми, творчість, управління людьми, взаємодія з іншими, вміння навчатися, адаптуватися до змін, оцінка та прийняття змін, інформаційна грамотність, м’які навички (soft skills). Система освіти в Україні лише нещодавно почала впроваджувати зміни у питаннях розвитку компетенцій відповідно до міжнародних стандартів. Але, разом з тим, не вистачає доступних навчань як для молоді, так і для дорослих, які працюють з молоддю та дітьми, які би розвивали зазначені вище навички та пропонували ефективні інструменти роботи з дітьми в системі позашкільної освіти.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В межах проекту на базі КП “Центр публічної комунікації та інформації , а саме “Вцентрі хаб” буде проведено низку тренінгів для киян, які працюють в системі позашкілля чи як волонтери в громадських організаціях з дітьми та молоддю, або ж мають намір долучитись до такої праці. Під час навчань учасники отримають знання, практичні навички та інноваційні інструменти, які в допоможуть ефективно організовувати та проводити виховну роботу з дітьми та юнацтвом за пластовою методою, ефективність якої визнано Кабінетом міністрів України та МОН, так і у ЗУ «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху».

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість учасників тренінгів; кількість проведених занять та семінарів; зворотній зв’язок та оцінка проведених тренінгів учасниками (через форми зворотного зв'язку); кількість дітей залучених до осередків позашкільної виховної національно-патріотичної освіти у результаті реалізації проекту; можливість реплікації досвіду; розроблені методичні та інформаційні матеріали.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Навчання буде проводитися на базі КП КП “Центр публічної комунікації та інформації “В центрі”, який є відкритою та загальнодоступною платформою для громадських організацій та громади Києва. Очікується, дана програма дозволить додатково залучити до виховної праці з дітьми та юнацтвом 400 волонтерів, та, у результаті, протягом 2021-2022 років охопити національно-патріотичним вихованням до 3000 дітей.

Бюджетна ефективність проєкту

Видатки бюджету не збільшаться, проект не потребуватиме додаткового фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

В основу циклу практичних навчань покладено пластову виховну методу, ефективність якої визнано Постановою КМУ № 845 від 17 жовтня 2018 року "Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання", Указом Президента України №286/2019 від 18 травня 2019 року "Про Стратегію національно-патріотичного виховання", та Законом України “Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху від 13.12.2019р.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1072800

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Місцевий осередок МО "Пласт-НСОУ", яка є найбільшою молодіжною організацію в Україні, забезпечуватиме підготовку тренінгових модулів, тренінговий, пост-тренінговий супровід та консультування учасників навчань, залучаючи для цього членів організації та власних волонтерів (що передбачає витрати їхнього часу та, за потреби, коштів).

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Формування команди проєкту 2. Розробка календарного плану тренінгів 3. Формування команди тренерів 4. Укладання договорів на закупівлю товарів та послуг 5. Розробка та адаптація методичних матеріалів. 7. Закупівля обладнання і матеріалів. 8. Проведення навчальної програми згідно календарного плану. 9. Пост-тренігова підтримка та консультації 10. Моніторинг 11. Оцінка результатів проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція, що призведе до подорожчання послуг та робіт, затримка з виділенням місцевих коштів, затримка з проведенням тендерів, недостатня кількість зацікавлених осіб - учасників навчальної програми.

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій

Назва Команди проєкту

Будь іскрою

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Відповідальні підрозділи

Департамент суспільних комунікацій ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".