Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Багатофункціональний спортивно-ігровий комплекс “СТАРТ”, вул. М.Цвєтаєвої - вул. К.Данькевича Позитивний висновок

Доданий
11.03.2020
Номер
985
Молодь, спорт

Встановлення багатофункціонального сучасного спортивно-ігрового комплексу «СТАРТ» для зміцнення здоров’я та організації дозвілля дітей різних вікових категорій, молоді та дорослих. Унікальність цього комплексу полягає у забезпеченні належних умов для проведення цікавого та активного дозвілля усіх мешканців прилеглих будинків – від найменших діток до молоді та усіх охочих.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 008 450 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Цвєтаєвої Марини, 9-А, Деснянський р-н, Київ

Опис

Проблема

Існуючий майданчик оснащений старим обладнанням, яке уже практично вийшло з ладу, до того ж воно не забезпечує потреби дітей шкільного та юнацького віку, а також молоді та дорослих. Він не надає можливості для фізичного та емоційного розвитку у повній мірі та не є придатним для активного відпочинку дітей та дорослих. На сьогодні досить великий майданчик є небезпечним для користування і потребує суттєвого осучаснення з акцентом на багатофункціональність та забезпечення потреб практично усіх категорій мешканців прилеглих будинків. Майданчик розташований в багатонаселеному кварталі та в зручному і доступному місці. На кілька кварталів навколо немає жодного такого комплексу. Тому реалізація проєкту є важливою для понад півтори тисячі мешканців, що проживають поруч.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Демонтувати старе обладнання, зонувати майданчик та встановити сучасний та безпечний багатофункціональний комплекс для дітей різних вікових категорій, а також спортивне спорядження для дітей шкільного віку, підлітків, молоді та дорослих. Новий майданчик дозволить залучити більшу кількість дітей та дорослих до активного відпочинку, надасть можливість дітям різного віку розвивати фізичні здібності та соціальні навички. Площа майданчику дозволяє його зонування та розташування на ньому сучасного багатофункціонального спортивно-ігрового комплексу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Надійність та безпечність конструкції. Багатофункціональність, залучення дітей різного віку, молоді та дорослих до повноцінного спільного проведення корисного дозвілля. Можливість одночасного проведення активного та здорового відпочинку для великої кількості охочих. Залучення дітей та дорослих до оздоровчих тренувань. Сприяння покращенню здоров’я та розвитку комунікаційних навичок та соціалізації. Пропагування здорового способу життя.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Багатофункціональний сучасний спортивно-ігровий комплекс «СТАРТ» стане загальнодоступним місцем відпочинку для дітей різних вікових категорій, молоді та дорослих, адже він є прилеглим до шести 22-24-поверхових будинків (вул.М.Цвєтаєвої,9А; вул.М.Цвєтаєвої, 9; вул.М.Цвєтаєвої, 11; вул.М.Цвєтаєвої, 13; вул.Данькевича, 14; вул.Данькевича, 16). Комплекс надасть сучасні та безпечні можливості для проведення спільного дозвілля дітей та батьків, сприяючи популяризації спорту та здорового способу життя

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує додаткового фінансування після реалізації проекту.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Покращення та осучаснення інфраструктури району, що забезпечить повноцінне проведення дозвілля та фізичний розвиток дітей різних вікових категорій, молоді та дорослих, а також популяризуватиме здоровий спосіб життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1008450

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

⦁ Демонтаж старого та зношеного обладнання майданчика згідно кошторису проєкту (І-ІІІ кв. 2021 р.). ⦁ Підготовка майданчика для монтування обладнання згідно кошторису проєкту (І-ІІІ кв. 2021 р.). ⦁ Доставка та монтаж обладнання Багатофункціонального спортивно-ігрового комплексу «СТАРТ» згідно кошторису проєкту (І-ІІІ кв. 2021 р.).

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні, окрім суттєвого підвищення цін на обладнання та його встановлення, що передбачено відповідною статтею у кошторисі.

Приклади схожих рішень (проєктів)

KinderLand на Межовій https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/11/show/797

Назва Команди проєкту

Сучасна країна

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".