Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

В нову залу театру «Колесо» - нові глядацькі крісла На реалізації

Доданий
02.02.2021
Номер
101
Культура, туризм

Глядацькі крісла необхідні для повноцінного функціонування нової затишної зали Київського академічного театру «Колесо». 56 місць потрібно для комфортного сидіння глядачів, збереження соціальної дистанції під час карантину. Оснащення меблями сприятиме створенню нового театрально-мистецького комплексу, де будуть проводитись різноманітні заходи: вистави, театральні лабораторії, зустрічі, вечори.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
112 603 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
узвіз Андріївський, 8

Опис

Проблема

Оснащення театру мобільними глядацькими кріслами необхідно для роботи нової зали, створення театрально-мистецького мультифункціонального простору, що поєднує в собі освітні, виховні та інші функції: лабораторії молодих режисерів та сценографів, майстер-класи європейських театральних педагогів з акторської майстерності, сучасної хореографії та пластики для удосконалення майстерності акторів України.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Розуміючи важливість відкриття та повноцінного функціонування нової облаштованої зали театру не вистачає сучасних, зручних, мобільних глядацьких крісел. Закупівля та встановлення нових крісел для проведення заходів. Створення нового театрально-мистецького простору.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість успішно проведених заходів. Збільшення кількості глядачів. Зручне, комфортне, безпечне розміщення глядачів під час заходів у театрі.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

У театрі працює 62 людини. Для усіх співробітників закладу, а також для великої глядацької аудиторії проект загальнодоступний.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

112603,20 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Підготовка документів. Проведення тендеру згідно кошторису. Закупівля глядацьких крісел. Встановлення згідно зі Схемою розташування крісел.

Назва Команди проєкту

Театр Колесо

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Колесо» є некомерційним театрально-видовищним закладом.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

http://teatr-koleso.kiev.ua/

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".