Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Інклюзивний майданчик у Святошинському районі Експертиза

Доданий
24.04.2021
Номер
1010
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Ми пропонуємо створити дитячий інклюзивний майданчик у дворі Святошинського району масиву Новобіличі. Інклюзивність, як неодмінний елемент сучасного благоустрою, повинна бути забезпечена і на дитячих майданчиках. Важливо інтегрувати елементи для дітей з інвалідністю у загальний ігровий простір. Особливі діти повинні мати можливість проводити більше часу на свіжому повітрі в оточенні інших дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
870 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Академіка Єфремова, 13

Опис

Проблема

Відсутність необхідної інклюзивної інфраструктури для дітей. Дітям з обмеженими можливостями наразі не вистачає живого спілкування, вони неадаптовані до життя в суспільстві. Задля розв’язання даної проблеми, варто створити таке місце, де діти з обмеженими можливостями зможуть спілкуватися одне з одним, а також з іншими дітьми. Це безпосередньо допоможе розвинути навички комунікації.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення інклюзивного ігрового майданчика для відпочинку, інтерактивних ігор, реабілітації, соціалізації особливих діток.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Діти з обмеженими можливостями навчаться комунікувати між собою та з іншими дітьми, соціалізуються, відчуватимуть себе впевненіше в оточенні інших людей, знайдуть нових друзів.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Майданчик доступний для всіх дітей, проте орієнтований на інклюзивне населення. Буде доступний у вільному користуванні на безоплатній основі.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт збільшить видатки бюджету, він потребує подальшого фінансування. Має на меті поліпшення інфраструктури та благоустрою району.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100%

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Оцінка обсягу робіт з демонтажу та встановлення майданчику. 2. Демонтаж старого майданчику. 3. Підготовчі роботи для встановлення нового обладнання. 4. Доставка нового обладнання та покриття. 5. Встановлення покриття та обладнання. 6. Кінцеве облаштування території, що включає встановлення лавочок та квітників.

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/1/show/109

Назва Команди проєкту

Lokomotive

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/sofienko.10/

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".