Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Всеукраїнська спортивна цифрова платформа MiхSport.pro Експертиза

Доданий
24.04.2021
Номер
1012
Молодь, спорт

Mixsport.pro — це всеукраїнська спортивна цифрова платформа, на якій розміщено детальну інформацію про спортивні клуби та організації, тренерів, спортивні заходи та розваги.
Проект створений для розвитку всіх видів спорту з використанням зручних цифрових сервісів, що зробить фізичну активність більш популярною серед молоді та в цілому серед населення України.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
560 740 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Басейна, 12

Опис

Проблема

Менше 12% населення України регулярно займається спортом. Для порівняння в Європі цей показник більше 40%,а в США більше 50% .

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Головна місія порталу — надання сучасних цифрових інструментів для розвитку спорту в столиці та регіонах. Проект створений для розвитку всіх видів спорту з використанням безкоштовних зручних цифрових сервісів, що зробить фізичну активність більш популярною та доступною серед молоді. Ми плануэмо на безкоштовних умовах залучити на платформу більше 1500 представників спортивних послуг, а саме тренерів та спортивних організацій. Для того щоб, кожень мешканець Міста Києва за допомогую нашого єдиного в Україні додатку та сайту, змогли легко знайти поруч з собую неохідний вид спорту, дізнаитсь про нього всю інформацію, відгуки та умови роботи і безпосередньо записатись і оплатити тренування онлайн. І

Ключові показники оцінки результату проєкту

Більше 1500 нових представників спорту на платформі (Тренери, спортивні локаціі, та організації) . Та реліз версії 2.0 нашого додатку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Розміщення на порталі безкоштовне для всіх представників спорту, для кінцевих споживачів весь контент на платформі також безкоштовний. Зараз платформою користується більше 60тисяч користувачів щомісячно. Завдяки додаванню нових представників спорту, ми плануємо що платформа стане більше затребуваною для користувачів і розраховуємо на збільшення користувачів до кінця 2021 року до 500 тисяч користувачів на місяць.

Бюджетна ефективність проєкту

Після досягення вдмітки в 500 тисяч користувачів на місяць, проект може вийти на самоокупність, за рахунок продажу реклами, та комісії сервісу за оплату послуг через нашу платформу.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наша платформа єдина в Укараїні, ми являюмось прзирами Державного Хакатону як інноваційний стартап.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

560740

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Оголошення тендеру на рекламні послуги. 2. Розробка креативів для запуску реклами.3.Налаштування рекламної кампаніії та запуск 4. Обробка заявок на додавання 5. Упаковка та оцифровка нових представників спорту 6. Формування звіту про виконані роботи

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Здрожчання вартості ліда

Назва Команди проєкту

MixSport

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/mixsport.pro

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".