Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Облаштування Майданчику для вигулу собак» Експертиза

Доданий
04.02.2021
Номер
108
Екологія

Актуальність нашого проекту - це збереження існуючого скверу Ахматової, 41, 43. За який з 2008 року відстоювали в судах та боролись з забудовниками, щоб здобути на своїй території улюблений куточок відпочинку з різноманітними майданчиками для дітей та дорослих. Для усунення виникнення непорозумінь і конфліктних ситуацій між власниками тварин та мешканцями з дітьми.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
200 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Княжий Затон, 16-Д

Опис

Проблема

Чому це питання піднімається кожного року, так як в нашому районі немає місця, яке би було затверджено як офіційний «МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВИГУЛУ СОБАК», тому шукали місце, яке підходить у відповідності з правилами, затвердженими Київською міською радою, а дресирування собак повинно проводитись на спеціально відведених дресирувальних майданчиках та згідно затвердженим рішенням Київської міської ради від 25.10.2007р. № 1079/3912 «Правил утримання домашніх собак та котів в м. Києві», яка по закону витримує всі стандарти (розміри, віддаленість, місце розташування біля магістралі). «Майданчик для вигулу собак» дуже болюче для ОСН з часів облаштування скверу Ахматової, 41, 43.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ця ділянка біля підземного паркінгу на вул. Княжий Затон, 16-Д, поблизу ресторану «Аллаверди» та будинків № 16-А, Б, В на вул. Княжий Затон в Дарницькому районі міста Києва - є вільною згідно відповіді від Департаменту земельних ресурсів міста Києва. Години вигулу будуть узгодженні з нами ОСН «БК «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43» та громадою будинків на вул. Княжий Затон, 16-А, Б, В, чиї будинки знаходяться не далеко, а також пропозиції будуть обговорені та затвердженні правилами. Пропонується такий графік вигулу собак: - з понеділка по четвер з 8:00 – 22:00; - в п’ятницю з 8:00 - 22:30 (22:00); - в суботу з 10:00-22:30 (22:00); - в неділю з 10:00-21:00.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Звернення від коаліції собаководів нашого району до ОСН «БК «Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43» та до громади будинків на вул. Княжий Затон, 16-А, Б, В з проханням підтримати ініціативу та поставити підпис на облаштування майданчика для вигулу собак на занедбаній території біля ресторану «Аллаверди» була підтримана.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Зараз з’явився шанс зробити це згідно правил та по закону України. Це можливість для кожного з собаководів дотримуватися правил благоустрою мати правомірну можливість та законне місце для вигулу домашніх тварин, де можна відпустити тварину, побігати та розім’ятись, не заважаючи іншим мешканцям, адже наразі всі гуляють з собаками, там де по правилам заборонено (в сквері, біля дитячих садочків, біля дитячих майданчиків).

Бюджетна ефективність проєкту

200 тис. гривен просимо на встановлення основи майданчику - це огородження, яке з кожним роком виростає в ціні. Все інше будемо робити власними силами, так як і планувалося з коаліцією собаководів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Ця занедбана територія буде гарно, яскраво облаштована під територію проекту "Майданчик для вигулу собак". Буде прибиратися та слідкуватися за порядком, буде використовуватися за призначенням.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

200 000 грн. - для огородження для вигулу собак (матеріали, виготовлення, монтаж, транспортні послуг

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Інші затрати за співфінансування коаліції собаководів та ОСН "БК "Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43": лава для відпочинку, станція для прибирання за собаками, інформаційна таблиця та інше.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1 - 2 місяця

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ресторан "Аллаверди", приймальня депутата Гончарова В.В, так як це поблизу цих

Приклади схожих рішень (проєктів)

Подаємо проєкт повторно, так як вже пробували в 2018 році, але набрали голоса.

Відповідальні підрозділи

Дарницька РДА, Дарницьке УП у м. Києві, Департамент земельних ресурсів

Назва Команди проєкту

ОСН "Будинковий комітет "Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43" та Коаліція собаководів нашого району

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Просимо Вас надати нам дозвіл на проведення робіт на цій території та підтримати проєкт від ОСН «БК «Вулиця Ганни Ахматової,

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=36819776...

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент міського благоустрою ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".