Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасне нове обладнання для кабінету інформатики школи №37 Позитивний висновок

Доданий
11.11.2020
Номер
11
Інформаційні технології (ІТ)

Проєкт дозволить створити дітям умови для отримання повноцінної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології, відчути себе впевненими користувачами сучасних комп'ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
355 104 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Антоновича, 130/17

Опис

Проблема

Обмеженість комп’ютерної бази, яку має заклад, не відповідність сучасним викликам часу не дозволяє повною мірою надавати якісні освітні послуги у галузі інформаційних технологій. Техніка морально застаріла, не відповідає вимогам технічних характеристик щодо встановлення сучасних комп’ютерних програм, вивчення яких є обов’язковими у відповідності до Державного стандарту початкової загальної освіти та базової середньої освіти. Більшість обладнання не придатне до використання, не підлягає ремонту, що не дозволяє повноцінно викладати інформатику, в повній мірі запроваджувати ІК-технології в навчально-виховному процесі, залучати учнів до науково - дослідницької діяльності, використовувати сучасні форми внутрішкільної методичної роботи тощо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проєкт дозволить створити дітям умови для отримання повноцінної якісної освіти з умінням використовувати сучасні інформаційні технології, відчути себе впевненими користувачами сучасних комп'ютерних програм і зрозуміти, що ці знання будуть мати вирішальний вплив на їхнє майбутнє.

Ключові показники оцінки результату проєкту

При умові втілення проекту учні, їх батьки та педагогічний колектив отримають ряд переваг: залученняння широкого кола дітей до творчості, і як наслідок – виявлення більшої кількості талантів; можливість проведення вчителями з інших предметів інтегрованих уроків з використанням ІКТ; вихід викладання предмету на принципово новий якісний рівень освіти; підвищення мотивації до навчання у дітей, реалізація їх творчого та дослідницького потенціалу; нові досягнення учнів; підвищення контролю та уваги учнів під час заняття; покращення якость освіти у школі; використування у навчальному процесі сучасних електронних навчальних матеріалів, зростання результативності навчання

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

У кабінеті інформатики проводять уроки всі класи початкової школи та декілька класів середньої школи.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Основною метою є створення сучасного комп’ютерного класу, де учні мали б можливість реалізувати власний творчий потенціал. Педагогічний та учнівський колективи школи отримають доступ до нових інформаційних технологій. Завдяки цьому школа перейде на якісно новий рівень організації навчання, викладання усіх шкільних дисциплін, позакласної роботи та дозвілля школярів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

355104

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Закупівля, налаштування, експлуатація

Назва Команди проєкту

Школа І-ІІІ ступенів № 37

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Сучасним дітям - сучасне проведення уроків

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/groups/372740476739636/

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".