Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Горанін Владислав Юрійович "Славетні Епохи України" Експертиза

Доданий
25.04.2021
Номер
1157
Освіта, громадянське суспільство

Комплекс системних теоретичних, національно-патріотичних заходів для старшокласників. Захід торкається ретроспектив минулого України : Русь, Козаччина, УНР у Визвольній Боротьбі, УПА у Другій Світовій війні, Сучасна Україна. Проведення лекцій зі стендами, дарування просвітницьких поліграфічних матеріалів, залучення професійних істориків/супутніх спеціалістів, учасників подій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
108 240 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Межова, 15

Опис

Проблема

Підвищення рівня громадянської свідомості молоді, грунтуючись на теоретичній базі і історичній ретроспективі України.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проект сприяє теоретичній обізнаністі молоді у ціні незалежности України, її світовій ролі в історіі, культурі, мистетстві і науці. Проект на прикладах спонукає усвідомленню чину Героїчних пращурів, і стійкості українського народу у багатовіковій боротьбі з імперією та ворогами України.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Обізнаність молоді у символіці та корінні української нації. Усвідомлення історії державності української нації та внесок українського народу в світову науку, культуру , мистецтво… Підвищення патріотизму молоді, обгрунтованої гордості за Героїчних пращурів, і стійкості українського народу у багатовіковій боротьбі з імперським шовінізмом та загарбанням України.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Повна інклюзивність в рамках цільової аудиторіі проекту. До участі у проекті безоплатно залучаються всі бажаючі, в рамках ЦА проекту - школярі залучених районних навчальних закладів (за попередніми домовленостями з дирекціями шкіл).

Бюджетна ефективність проєкту

Кошторис проекту чітко підв'язаний до часових термінів, вказаних у матеріалах проекту. Тому в рамках вказаного кошторису - додаткового фінансування і витрат з бюджету не потребує.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Повне фінансування проекту за рахунок бюджету міста, в рамках указаного кошторису.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

10-тимісячний план. Січень – грудень 2022 : 1. Виготовлення друкованої продукції та тематичних стендів ; 2. Проведення навчання координаторів района (майстер клас, закріплення за ними матеріального майна); 3. Проведення презентацій в районному управлінні освіти м.Києва та формування графіку заходів; 4. Виготовлення корпоративних сторінок в соціальній мережі (fbk); 5. Проведення заходів у відповідності з погодженим графіком (min. 12 заходів в на місяць в 3-ох районах м.Києва); 6. Щомісячне (остання п’ятниця) підведення підсумків та аналіз проведеної роботи. Напрацювання пропозицій щодо вдосконалення проекту. Січень 2023 : 1. Підведення підсумків та аналіз проробленої роботи; 2. Напрацювання плану на наступний навчальний рік; 3. Проведення прес-конференції.

Назва Команди проєкту

Горанін Владислав "Славетні Епохи України"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/seu.info/

Відповідальні підрозділи

Подільська районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".