Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Міждисциплінарний науковий форум “СайХант” Експертиза

Доданий
25.04.2021
Номер
1190
Освіта, громадянське суспільство

Проведення форуму комбінованого формату (офлайн/онлайн) для молодих науковців STEM-спеціальностей (студентів 1-6 курсів, аспірантів, докторантів та молодих вчених) та об’єднань (студентських наукових товариств, наукових підрозділів комерційних установ, наукових інститутів). Результатом буде створення комунікаційної платформи для обміну можливостями.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
184 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Лісківська, 7-А

Опис

Проблема

Недостатній рівень співпраці між студентами, що мають бажання займатися науковою діяльністю, та науковими інституціями міста

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення заходу комбінованого формату для створення комунікаційної платформи для студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених; закладів вищої освіти, наукових об’єднань. Комбінований формат заходу дозволить охопити значно ширшу аудиторію, що сприятиме розвитку співробітництва між молодими науковцями.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість офлайн та онлайн-учасників

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проєкту полягає у кооперації спільних зусиль молодих учених і представників громади у розбудові наукової спільноти. Форум спрямований на підтримку системи освіти через підвищення залученості студентів і молодих вчених до наукової роботи. Проєкт загальнодоступний для всіх охочих на безоплатній основі, надає безкоштовний доступ до матеріалів заходу.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт є безкоштовним для учасників. Після реалізації проєкту подальше фінансування не потребується.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Унікальний міждисциплінарний захід комбінованого формату, що передбачає платформу для комунікації та транслювання можливостей для реалізації потенціалу учасників

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

184 000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Не планується

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Травень 2021 - травень 2022 - проведення попередніх заходів для цільових спеціалізацій (хімія, біологія, медицина, фізика, інженерія). Онлайн-заходи передбачатимуть презентації стану галузі та актуальних можливостей для досліджень (на платформі Zoom з трансляцією на Youtube-каналі). Червень-липень 2022 - залучення спікерів, узгодження локації. Червень-липень 2022 - реєстрація учасників. Вересень 2022 - підготовка форуму. 15-16 жовтня 2022 - проведення форуму. 19-31 жовтня 2022 - збір та аналіз фідбеку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Продовження карантинних заходів до дати проведення форму (рішення - обрання локації для проведення заходу із дотриманням усіх протиепідемічних заходів/зменшення кількості офлайн учасників). Технічні проблеми (з трансляцією, камерами) - підготувати запасні одиниці техніки і канали зв’язку для забезпечення безперешкодної трансляції подій онлайн-учасникам

Приклади схожих рішень (проєктів)

Наукові пікніки, Symbiose

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Назва Команди проєкту

ГО "СайХант"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://facebook.com/scihuntofficial

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".