Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Безпечний простір нашим дітям" Позитивний висновок

Доданий
09.02.2021
Номер
123
Освіта, громадянське суспільство

Комплексна організація заходів безпеки неможлива без якісної системи відеонагляду. Для реалізації проекту "Безпечний простір нашим дітям" є необхідність у встановленні IP відеокамер купольних DS-2CD2343G0-I (2.8 MM) 4Mp, жорсткого диску Seagate SkyHawk HDD 6TB, 8 портового РОЕ коммутатора Hikvision, щитка Schneider Electric.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
272 939 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ушинського, 32

Опис

Проблема

На сьогоднішній день для громадян є ряд ризиків, які можуть призвести до непередбачуваних негативних наслідків для здоров'я і життя. Зокрема, виникнення надзвичайної ситуації унаслідок залишення без нагляду підозрілих предметів, булінг, сварки та бійки між дітьми, непорозуміння з дорослими, пошкодження державного майна, порушення громадського порядку, вигул тварин у недозволених місцях. Тому жителі мікрорайону зацікавлені у підвищенні заходів безпеки, які сприятимуть покращенню контролю за стабільною ситуацією тих процесів, які відбуваються у закладах комунальної сфери.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Сучасна система відеоспостереження - це ефективний інструмент, який дозволить здійснювати контроль за соціальною поведінкою всіх учасників освітнього процесу, оперативно реагувати на конфлікти та вчасно попереджувати їх ускладнення, з`ясовувати деталі конфліктів та їх причини тощо. Крім цього,система відеонагляду працюватиме в режимі он-лайн та вестиме цілодобовий відеозапис всього, що відбувається в приміщеннях (коридорах школи, в шкільній їдальні, на сходових клітинах), на території частини мікрорайону.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення рівня безпеки для усіх учасників, оперативне реагування на конфлікти, з’ясування реальних обставин тих чи інших непорозумінь, завдяки зберіганню відеозапису забезпечити можливість з’ясовувати обставини тієї чи іншої події через певний проміжок часу.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Попередження непередбачуваних негативних наслідків для здоров'я і життя людей, зокрема, дітей, збереження особистого і державного майна. Безпека дітей, які проводять значну частину часу в школі, є пріоритетом. Сучасні системи охоронного відеоспостереження здатні підвищити забезпечення безпеки .Крім того, всі учасники освітнього процесу і жителі мікрорайону зможуть відтворити події при виникненні конфліктних ситуацій, пошкодження майна.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує фінансової підтримки

Інформація щодо інноваційності проєкту

Система відеоспостереження реалізовуватиметься на базі сучасних IP технологій. Установка системи IP відеоспостереження відкриває додаткові можливості: відеозаписи з камер доступні для перегляду тривалий час, можна оперативно переглядати події; сприяє стимулу дотримуватися правил БЖ, толерантного поводження, держава не потребує додаткових витрат на фізичну охорону.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

272939

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Закупівля необхідного обладнання 2. Проведення монтажних робіт на місцях 3. Підключення та налаштування обладнання

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Нестабільність курсу валют і, як наслідок, нестабільність цін

Приклади схожих рішень (проєктів)

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56. Ужгородська школа №3

Відповідальні підрозділи

Представники батьківської громадськості спеціалізованої школи № 64 м. Києва.

Назва Команди проєкту

Спільна дія дорослих спеціалізованої школи № 64

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Завданням системи відеоспостереження є спостереження за навколишнім оточенням, наявність архіву відеоінформації.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BF%D0%B5%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0-64-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B0-%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0-314429506026384/, http://www.s64.kiev.ua/

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".