Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція дитячих майданчиків та футбольних полів з улаштуванням безпечного покриття Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
25.04.2021
Номер
1292
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Реконструкція дитячого і спортивного майданчиків, футбольного поля за адресою вул. С.Данченка,34 та дитячого майданчика і футбольного поля за адресою С.Данченка,34-А з улаштуванням безпечного покриття з метою перетворити небезпечні майданчики та поля у зону безпеки і комфорту, уберегти дітей від травм та зменшити кількість бруду та пилюки від гранвідсіву.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 519 462 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Сергія Данченка, 34

Опис

Проблема

Відсутність безпечного покриття призводить до серйозних травм дітей різного віку, а дрібний гранвідсів утворює пил та бруд не тільки на одежі та майданчиках, але й у квартирах ЖК. На футбольних полях встановлена неякісна огорожа, з якої стирчать небезпечні сталеві прути, та яка є низькою, через що м’яч часто перелітає за межі майданчика на автомобільну дорогу, що є небезпечно для життя дітей. На дитячих майданчиках відсутні навіси від сонця, тому влітку з 11.00 до 16.00 на ньому перебувати неможливо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Улаштування безшовного гумового наливного покриття та штучної трави, які є травмобезпечними та зносостійкими, оскільки майданчики та поля знаходяться у спільному користуванні всього ЖК Новомостицько-Замковецький, в якому проживає понад 9000 осіб, серед яких приблизно 2500 складають діти, і залежно від погодних умов відбувається постійне переміщення дітей та їх батьків всіма майданчиками ЖК. Встановлення якісної 4-метрової огорожі на футбольних полях створить безпечні умови для гри у футбол та баскетбол. Встановлення навісів від сонця, що дасть можливість користуватися майданчиками вдень влітку. Всі пропоновані рішення нададуть можливість створити для дітей різного віку безпечне середовище для гри та фізичного розвитку.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Відсутність травмування та загрози для життя дітей та дорослих, поліпшення умов для фізичного розвитку дітей та естетичного вигляду, відсутність пилюки та бруду, збільшення часу перебування дітей на свіжому повітрі

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Дитячі і спортивні майданчики та футбольні поля є загальнодоступними не тільки для мешканців ЖК Новомостицько-Замковецький, але й для інших мешканців приватного сектору та сусідніх житлових комплексів. Загальна кількість користувачів сягає близько 3000 осіб. ЖК без огорожі, тому ігровою інфраструктурою зможуть користуватися будь-які жителі району.

Бюджетна ефективність проєкту

Дитячі майданчики та футбольні поля, після реалізації проекту, не потребуватимуть додаткових коштів на обслуговування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Взаємодія та соціалізація дітей між собою, використання сучасних та безпечних матеріалів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2519462

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Проходження експертизи. Оголошення тендеру. Закупівля необхідних матеріалів. Демонтаж необхідних елементів та підготовка основи. Встановлення огорожі на футбольному полі. Монтаж покриття на дитячих майданчиках та футбольних полях.

Приклади схожих рішень (проєктів)

ЖК Республіка, Куренівський парк

Назва Команди проєкту

Безпечний простір для дітей ЖК Новомостицько-Замковецький

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002139924843

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".