Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Тихі сквери Експертиза

Доданий
17.11.2020
Номер
13
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Проект сучасного благоустрою території, під затишні сквери.

Цей проект покликаний покращити благоустрій району та міста в цілому. Зробити занедбані території, привабливими та зручними. Надати можливість мешканцям, зручно та бепечно користуватися прилеглими територіями, гуляти, відпочитвати з дітьми, комфортно пересуватися.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 700 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Леся Курбаса, 12

Опис

Проблема

Між будинками, просп. Леся Курбаса 10а-12а, та 12а-14а, майже 2 Га невпорядкованої території, зі звичайними стежками, без освітлення. Нею користуються кожен день близько 2000 осіб, від дітей до дорослих. Відсутність доріжок, та освітлення робить це місце досить небезпечним, та не привабливим. Реалізація проекту з благоустрою, дозволить використовувати цю територію не тільки як пішохідну зону, але як сквер для відпочинку, мешканців будинків, які знаходяться поруч, а це близько 6000 осіб.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Прокладання доріжок та освітлення - дозволить безпечно пересуватися. Встановлення лавок та озеленення - дозволить використовувати територію, як місце для відпочинку. Встановлення низьких парканів (або стовбчиків) - забезпечить відгородження від автотраспорту, як місць для паркування.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Практична реалізація проекту, дозволить зробити території безпечними та комфортними, як для пересування, так і відпочинку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Реалізація проекту, дозволить користуватися скверами близько 6000 тисячам осіб, які проживають поблизу, а також забезпечить комфортне та безпечне пересування мешканцям мікрорайону, які проживають на відстані до 2-х кілометрів, що ще близько 12 000 осіб.

Бюджетна ефективність проєкту

На даний час, територію обслуговує КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду. Святошинського району м. Києва". Додаткового навантаження на бюджет не буде.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

На реалізацію проекту, за поепредніми підрахунками необхідно 1700000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) Жовтень 2021 - тендер на prozorro (визначення підрядника) 2) Листопад 2021 - розробка технічної документації підрядником. 3) Березень-квітень 2022 - реалізація проекту.

Назва Команди проєкту

Сучасна Борщагівка

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

На даний момент, проектом займаюся самостійно. У випадку реєстрації, буду збирати велику команду для просування.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/kryshchuk

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".