Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Простір Озерний Брав участь

Доданий
25.04.2021
Номер
1304
Екологія

Проєкт передбачає створення дитячого простору з елементами «інклюзії», дотриманням принципів універсально дизайну для комунікації та розвитку дітей з різними фізичними, ментальними, сенсорними та інтелектуальними можливостями.
Ми - активна громада Святошинського става №15 віримо в те, що маленькими змінами навколо себе, ми можемо зробити наше місто комфортним та затишним для всіх!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 879 995 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ушакова Миколи, 1-Б

Опис

Проблема

За даними статистики Міністерства соціальної політики в Україні, станом на 2020 рік - 163,9 тис. дітей з інвалідністю. Не дивлячись на цей немалий показник, інфраструктура наших міст і селищ у більшій своїй частині залишається не пристосованою для пересування, соціалізації та розвитку таких дітей. Через відсутність місць для спільної гри та комунікації, у дітей з’являється агресія до слабших або тих, хто чимсь відрізняються, в результаті чого, з'являється булінг в школах. Водночас діти з інвалідністю позбавлені можливостей для соціалізації, що впливає на їх розвиток та майбутнє життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Для того, щоб розв'язати дану проблему треба не розділяти дітей, створюючи щось спеціалізоване, а навпаки об'єднати їх. Тому ми пропонуємо побудувати дитячий майданчик в нашому районі з дотриманням принципів універсально дизайну, наповнивши його інклюзивними активностями та атракціонами. Даний майданчик стане простором, де різні діти зможуть грати разом, спілкуватись між собою, розвиваючись у різманітному суспільстві.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Для дітей від 6 до 13 років та їх батьків.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

1. Можливість для гри та комунікації дітей. 2. Соціалізація та спільний розвиток різних дітей. 3. Профілактика булінгу. Безшкоштовне користування, вільний доступ

Бюджетна ефективність проєкту

Благодійний соціальний проєкт для дітей з елементами інклюзії, не потребує додаткових коштів.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Створити простір для комунікації та розвитку дітей, де буде цікаво, зручно і комфортно дітям з різними фізичними, ментальними, сенсорними та інтелектуальними можливостями та їх батькам. Щоб діти з малечку привчалися до толерантності, з розумінням та повагою відносились один до одного.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2879995

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) Вирівнювання ділянки. 2) Замовлення обладнання. 3) Монтаж підложки та привіз піску. 4) Монтаж хабітонів. 5) Озеленіння території. 6) Монтаж обладнання, та дитячого інвентарю. 7) Монтаж гумового покриття та пішохідних доріжок.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Збільшення ціни.

Відповідальні підрозділи

КП "Київблагоустрій, КП "Київкомунсервіс"

Назва Команди проєкту

Академіки

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013713932005

Фотографії

За проєкт проголосували