Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Влаштування пішохідної доріжки вздовж залізничної дороги, на розвороті по вул. Богатирській Експертиза

Доданий
25.04.2021
Номер
1386
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Влаштування пішохідної доріжки вздовж залізничної дороги, на розвороті по вул. Богатирській (біля о. Редькіно -Міністерка). Доріжка влаштовується з метою безпечного та комфортного руху пішоходів та велосипедистів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
191 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Богатирська, 30

Опис

Проблема

Пішохідна доріжка вздовж залізничної дороги відсутня зовсім, що може призвести до випадків травматизму серед дітей та дорослих. На даний час пересування проводиться або по автомобільній дорозі - що є небезпечним або вздовж залізничної колії по насипному гравію.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

«Благоустрій території, а саме: Влаштування асфальтного покриття пішохідної доріжки вздовж залізничної дороги, на розвороті по вул. Богатирській (біля о. Редькіно - Міністерка) дозволить мешканцям прилеглих територій (дітям, їх батькам, людям похилого віку) отримати можливість безпечних та комфортних умов для пересування, активного відпочинку дітей на свіжому повітрі (пересування на велосипедах, самокатах, роликах тощо).

Ключові показники оцінки результату проєкту

Реалізація даного проекту: забезпечить безпеку пересування та дозвілля дітей та дорослих на свіжому повітрі, розвиток фізичної культури, мобільності та активності дітей та дорослих; розширить мережовий простір велосипедистів (по доріжці можна буде проїхати велосипедом, що в свою чергу розвиває вело-транспорт); забезпечить пішохідні зони для відпочинку в м.Києві, розширить транспортну інфраструктуру.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект є інклюзивним. Охоплює всі верстви населення- від малолітніх дітей до осіб похилого віку. Кількість потенційних користувачів- до 150 тис.чол. Мета реалізації- покращення умов проживання мешканців Оболонського району м.Києва. Послуги для населення будуть надані безкоштовно.

Бюджетна ефективність проєкту

Збільшують видатки бюджету (після реалізації потребують подальшого фінансування на утримання в належному стані, прибирання, догляд тощо)

Інформація щодо інноваційності проєкту

Виконання зазначених робіт відповідає умовам стратегії сталого розвитку міста Києва, розпорядження Київського міського голови «Про облаштування велосипедних доріжок при будівництві та реконструкції існуючих об’єктів вулично-шляхової мережі».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

191800

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Визначення переможця/виконавця робіт через систему "PROZORRO". 2. Реалізація проекту.

Назва Команди проєкту

Ковальчук Ірина Володимирівна

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

У результаті виконання запропонованих робіт покращиться благоустрій території міста Києва, що в свою чергу створює безпечні та к

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010479307411

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".