Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

OPEN AIR ФЕСТИВАЛЬ "КРАЇНА ВІЛЬНИХ" Позитивний висновок

Доданий
25.04.2021
Номер
1422
Культура, туризм

Проведення патріотичного фестивалю "КРАЇНА ВІЛЬНИХ" в рамках щорічного святкування Дня Незалежності України. Місце проведення - парк відпочинку "Співоче поле". Формат - музичний open air. Вхід - безкоштовно

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 856 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Тимошенка Маршала, 33/35

Опис

Проблема

Сьогодні, на восьмому році війни, актуальним є питання підтримки високого рівня патріотичної свідомості громадян і віри у нашу спільну перемогу, в наших захисників на фронті, власну гідність та суспільне єднання заради спільної мети – вільної успішної процвітаючої України! Кожна можливість нагадування суспільству про триваючу війну, про необхідність суспільного єднання і підтримку тих, хто над нами «тримає мирне небо» є надзвичайно важливою. Станом на зараз такий канал комунікації, як проведення патріотичних культурно-масових заходів в м. Києві в достатній мірі не використовується.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Реалізація даного проекту призвана у не формальний і привабливий спосіб створити нагадування громадянам про необхідність солідаризації, консолідації суспільства в нашій боротьбі за свободу і незалежність, потребу у співучасті щодо волонтерської допомоги нашим захисникам на фронті, шанобливого ставлення та допомоги ветеранам і особам, постраждалим від Російсько-Української війни, яка все ще триває і рано чи пізно – все ж завершиться нашою повною перемогою! На території парку відпочинку "Співоче поле" пропонується провести семиденний музичний open air – фестиваль «Країна вільних» із залученням популярних виконавців, митців, артистів, діджеїв а також представників творчих спеціальностей і напрямів з числа ветеранської спільноти. У форматі фестивалю будуть присутні також представники ветерансь

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатом практичної реалізації проекту стане підвищення рівня національно-патріотичної свідомості громадян, особливо молоді, культурної, творчої та соціально-економічної самореалізації осіб з числа ветеранського руху, а також залучення більших обсягів допомоги волонтерським організаціям, що вирішують надважливі питання допомоги військовим на фронті. Успішне проведення фестивалю надасть імпульс для поширення концепції на інші населені пункти країни та, зрештою, - започаткування усталеної практики проведення національних тематичних фестивалів до Дня Незалежності з головним меседжем - вшанування національних Героїв, які поклали своє життя заради нашого вільного і успішного майбутнього.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Даний проект є соціально значимим заходом. Орієнтований в першу чергу на національно-патріотичне виховання молоді, проведення фестивалю вирішує також питання соціалізації ветеранської спільноти, можливість донести нею творчі надбання і доробки, представити напрацьовані бізнес-ідеї та здобутки широкому суспільному загалу, одержавши при цьому велику кількість майбутніх лояльних прихильників та споживачів.

Бюджетна ефективність проєкту

Фінансування проекту бюджетом міста Києва дозволить залучити додаткове спонсорське фінансування від приватних компаній, що представлятимуть на фестивалі свою продукцію та просуватимуть власні бренди у

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект має ознаки інноваційності, що виражається у безпосередньому залученні і взаємодії між собою митців, творчих колективів та підприємств з числа осіб ветеранського і волонтерського руху, тимчасово-переміщених осіб та загалом – патріотичних громадян на ґрунті невимушеного і не формального дружнього спілкування

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

Орієнтовна вартість реалізації проекту за кошти місцевого бюджету м. Києва складає 2856000 грн.

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Реалізація проекту передбачає залучення додаткового не державного фінансування у вигляді спонсорської допомоги в обсягах, не менших за кошти, виділені з бюджету міста Києва. Соціальна значимість проекту за підтримки бюджету міста Києва дозволить на початковому етапі планування залучити додаткове фінансування у вигляді спонсорської допомоги, в результаті чого зросте культурно-мистецька та естетична складова проекту. При цьому з’явиться можливість на конкурсній основі залучити найкращі світові зразки і технології у проведення подібних заходів задля найкращого ефекту від його проведення. До проекту, з метою його найбільш повної, швидкої і ефективної реалізації також будуть залучені зацікавлені учасники з числа громадян-мешканців міста Києва.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Укладання договору на реалізацію проекту з головним розпорядником коштів – 01.01.2022 – 01.02.2022р. 2. Залучення спонсорської допомоги на реалізацію проекту – 02.02.2022 – 31.07.2022р. 3. Визначення концепції та плану проведення заходу, виготовлення проектно-кошторисної документації, укладання договорів – 02.02. – 01.05.2022р. 4. Виготовлення проектно-кошторисної документації – 02.05. – 31.05.2022р. 5. Проведення рекламної кампанії фестивалю – 01.05. – 23.08.2022р. 6. Виконання підготовчих робіт – 01.08. – 16.08.2022р. 7. Урочисте відкриття, проведення фестивалю – 17.08. – 23.08.2022р. 8. Підготовка і звітування про реалізацію проекту – 25.08. – 06.09.2022р.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Широкомасштабна збройна агресія РФ. Погіршення епідеміологічної ситуації з Ковід-19 і жорсткий локдаун. Суттєва зміна кон’юнктури ринку. Відсутність вільних дат для проведення фестивалю на зазначеній території. Стихійні лиха і форс-мажорні обставини.

Назва Команди проєкту

ГО РПГ

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/rishuche.org/

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".