Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спорт та зарядка - здорові малята! Позитивний висновок

Доданий
19.11.2020
Номер
15
Освіта, громадянське суспільство

Проект націлений на улаштування спортивного майданчика на території дитячого садочка №581 для забезпечення безпечної рухової активності дітей дошкільного віку під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі та спортивно-фізкультурного дозвілля всіх учасників освітнього процесу в будь яку пору року.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
783 097 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Архипенка Олександра, 5-Б

Опис

Проблема

Спорт та фізичні навантаження - це запорука здоров'я людини, а звичку до оздоровлення потрібно виховувати ще змалечку. Але на спортмайданчику дитсадочка діти не можуть в повній мірі займатися фізкультурою. На території майданчика знаходиться бетонна споруда (діаметром 6 метрів, глибиною 60 см), яка при будівництві садочка планувалася для оздоровчих цілей. Ця споруда не тільки не використовується під час занять з фізичного виховання, але по правилам техніки безпеки дітям взагалі не дозволяється підходити до неї. Ці заборони обмежують рухову активність дітей та не задовольняють потреби у фізичному розвитку та спорті. Покриття майданчика (земля із залишками щебеню) не дозволяє проводити фізичні заняття, спортивні розваги, загально садові свята після дощу та в будь яку пору року.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується оновлення спортмайданчика для створення сучасного і актуального спортивно-ігрового комплексу з метою залучення вихованців та їх батьків до фізичної активності. Спортмайданчик планується встелити гумовим травмонебезпечним покриттям, що значно знизить ризик отримання травм у дітей. Планується розмітка посередині поля для кращої орієнтації дітей. На майданчику також пропонується встановити спортивне обладнання: баскетбольні стійкі, мішені, лабіринт, гімнастичний грибок, колоду, ліану, тунель, пісочну яму для стрибків. Також на майданчику будуть проводити загально садові родинні свята, сімейні спортивні розваги, тому пропонується встановити лави для вболівальників. Поруч з майданчиком знаходиться в'їзд для машин на територію садочка, тому вирішили встановити паркан.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Поліпшення умов для фізичного розвитку дітей, безпечне перебування на спортмайданчику. Укріплення сімейних стосунків, виховання у дітей моральних цінностей. Зниження захворюваності дітей, що, як наслідок, веде до системної професійної зайнятості батьків. Проведення занять з фізичного розвитку та спортивних сімейних розваг в будь яку пору року.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект розрахований на всіх учасників освітнього процесу: дітей, які відвідують садочок, їх батьків, вихователів, майбутніх вихованців та їх батьків та випускників садочка. Соціальна ефективність проекту: реалізація проекту дозволить заохочувати дітей дошкільного віку та їх батьків до занять фізкультурою на свіжому повітрі та здорового способу життя.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект не інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

689617

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації. 2. Проведення експертизи кошторисної частини робочого проекту, отримання експертного звіту. 3. Придбання спортивного обладнання та матеріалів для покриття спортмайданчика. 4. Демонтаж бетонних споруд та металевих конструкцій. 5. Виконання робіт з настилу нового покриття спортмайданчика: розрівняння ґрунту, завіз щебеню, піску та гран-відсіву, монтаж гумової плитки. 6. Встановлення нового спортивного обладнання, ями для стрибків у довжину та лав.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Назва Команди проєкту

ЗДО 581

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

0932467033

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

aishka_88@ukr.net

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".