Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

STEM кабінет в школу №75 Позитивний висновок

Доданий
19.02.2021
Номер
165
Освіта, громадянське суспільство

STEM комплект не лише дозволить проводити всі уроки природничого циклу на якісно новому рівні, а й забезпечить широке поле для наукової діяльності. Склад цього набору повноцінно доповнює уроки з фізики та хімії.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
636 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
пров. Бутишів, 11

Опис

Проблема

STEM (S - science, T - technology – Е-engineering – М-mathematics). Цей проект, чудова можливість для розвитку ще більшого бажання, навичок та вмінь у учнів до уроків фізики та хімії.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Чому STEM-освіта так актуальна? Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій і т.д. У віддаленому майбутньому з'являться професії, про які зараз навіть уявити важко, всі вони будуть пов'язані з технологією і високо технологічним виробництвом на стику з природничими науками. Особливо будуть затребувані фахівці біо- та нано-технологій.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ще більші досягнення учнів на уроках хімії та фізіки, та на олімпіадах.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

У STEM-освіті активно розвивається креативний напрямок, що включає творчі та художні дисципліни (промисловий дизайн, архітектура та індустріальна естетика і т.д.). Тому що майбутнє, засноване виключно на науці, навряд чи когось порадує. Але майбутнє, яке втілює синтез науки і мистецтва, хвилює нас вже зараз. Саме тому вже сьогодні потрібно думати, як виховати кращих представників майбутнього.

Бюджетна ефективність проєкту

проект не потребує додаткового фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Впровадження STEM-освіти змінить економіку нашої країни, зробить її більш інноваційною та конкурентоспроможною.А потреби у STEM-фахівцях зростають у 2 рази швидше, ніж в інших професіях, тому що STEM розвиває здібності до дослідницької, аналітичної роботи, експериментування та критичного мислення.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

636 000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Закупівля обладнання ; 2.Встановлення обладнання.

Назва Команди проєкту

STEM на Печерську

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Так.
помічник-консультант депутата КМР

Додаткова інформація

Вже зараз відчувається нестача спеціалістів сфер STEM. Тому цей проект такий важливий.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/people/%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4-%D0%86%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%88%D0%BA%D1%96%D0%BD/100014053032517

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".