Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасний спортивно-ігровий майданчик вулиця Чубинського, 10 Позитивний висновок

Доданий
22.02.2021
Номер
176
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Проєкт направлений на створення сучасних, комфортних та безпечних умов перебування на свіжому повітрі дітей, зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі своїх однолітків, залучення інших вікових категорій мешканців до занять спортом.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
252 780 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Павла Чубинського, 10

Опис

Проблема

Проєкт спрямований на вирішення однієї з найважливіших проблем мешканців мікрорайону Старої Дарниці, а саме вулиць Ялтинська та Чубинського - облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчику за адресою: вулиця Павла Чубинського, 10. Дітям та підліткам з будинків №8, 8а, 10, по вулиці Павла Чубинського міста Києва та будинків №6, №8 та №8/1 по вулиці Ялтинська немає де займатися спортом. Загалом в 6 будинках по периметру майданчику проживають близько 1500 жителів, з яких 280 дітей різного віку, які не мають повноцінного майданчику для відпочинку. Враховуючи занедбаний та небезпечний стан наявного дитячого майданчика, нагальною проблемою прилеглих будинків на сьогоднішній день, є саме його благоустрій, демонтаж старого та встановлення нового ігрового та спортивного обладнання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Збільшення кількості елементів спортивної інфраструктури міста на прибудинковій території шляхом встановлення нових безпечних ігрових комплексів національного виробника, додаткових елементів та сучасного спортивного обладнання.

Ключові показники оцінки результату проєкту

• благоустрій майданчика за адресою: вулиця Павла Чубинського, 10; • поліпшення спортивної інфраструктури; • встановлення нового безпечного ігрового комплексу національного виробника та сучасного спортивного обладнання для різних вікових категорій мешканців; • організація змістовного вільного часу; • популяризація здорового образу життя, спорту; • відпочинок та ігрова діяльність дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з батьками; • заняття фізичною культурою та спортом дітей різного віку та їх батьків; • запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі: наркоманії, алкоголізму, тютюнопалінню, токсикоманії тощо.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

загальнодоступний

Бюджетна ефективність проєкту

-

Інформація щодо інноваційності проєкту

-

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

252780

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

-

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

підготовка технічного завдання і проведення закупівель обладнання; демонтаж старого обладнання і встановлення нового обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

збільшення вартості обладнання

Приклади схожих рішень (проєктів)

-

Відповідальні підрозділи

-

Назва Команди проєкту

Сучасний спортивний майданчик вулиця Чубинського 10

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

-

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/yarasamoylenko

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".