Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

День Вуличної Музики Негативний висновок

Доданий
23.02.2021
Номер
181
Культура, туризм

День Вуличної Музики — це наймасштабніша музична подія в Україні, яка сприяє формуванню об’єднаної української ідентичності та створенню позитивного іміджу України, має багаторічну історію проведення та потенціал до масштабування – щоб в кожному місті, містечку артисти мали змогу організовано вийти на вулицю та заграти, заспівати людям власну музику.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 999 355 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Верхній Вал, 62

Опис

Проблема

День Вуличної Музики є некомерційним проектом, який 6 років тримається лише на невеликій групі ентузіастів, які роблять неможливе можливим.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Достойне фінансування проекту виведе його на новий рівень і приверне ще більше уваги до події. Туристи вже давно приїжджають до столиці у травні не лише для того, щоб подивитися як цвітуть каштани, але і на День Вуличної Музики.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Свято об'єднало всю Україну і продовжує зростати. Проект підтримують не лише молодці виконавці, але і відомі музиканти такі, як ONUKA, Dakha Braha, Святослав Вакарчук та гурт "Океан Ельзи", the Maneken та інші. Лише Києві День Вуличної Музики щороку впродовж одного дня відвідує понад 20 000 киян та гостей міста. У 2019 році команда День Вуличної Музики отримала понад 300 заявок від музикантів та музичних колективів, які хочуть виступити на Дні Вуличної Музики у Києві.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

День Вуличної Музики є соціально відповідальним проектом і ніколи не співпрацює з алкогольними, тютюновими, релігійними та політичними організаціями і це є єдине табу. День Вуличної Музики є загальнодоступним для участі будь-кого, адже головний меседж Дня Вуличної Музики "Виступити може кожен не залежно від рівня підготовки!", тобто будь-який музикант може прийти і заграти на Дні Вуличної Музики. День Вуличної Музики - це безкоштовна подія для гостей міста та киян.

Бюджетна ефективність проєкту

Висока-надасть змогу привернути ще більше уваги до свята музики, а також збільшить потік туристів в Україну.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект не є інноваційним, бо проводиться вже не вперше - у 2022 році відбудеться вже восьмий та дев'ятий День Вуличної Музики, проте щороку відбуваються нові колаборації з музичними брендами, кафе, які з радістю приймають у себе музикантів Дня Вуличної Музики і допомагають обладнати локації. У 2022 році серед іновацій на Дні Вуличної Музики буде три нові музичні локації.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2999355 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

55144 грн (кошти організатора)

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ Подія у травні 1.04.2022 починається велика підготовка до заходу, до цього часу вже подані всі необхідні документи в органи місцевої влади на всі необхідні дозволи для проведення події. Відкриваємо форм реєстрації для музикантів та обробляємо їх розписуючи час та місце виступу. Впродовж квітня публікуємо анонси події в ЗМІ та закликаємо музикантів реєструватися. 
Починаючи з 9 травня бронюємо сценічні обладнання, генератори для локацій, смітники, біотуалети, складаємо графік логістики монтажу, замовляємо друк поліграфії. 
З 17 травня розсилаємо інформаційні листи музикантам з часом та подробицями їх виступу. Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати День Вуличної Музики, публікуємо мапу локацій .21 травня монтаж та проведення події, демонтаж

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Єдиною перешкодою у реалізації проєкту можуть бути з боку місцевої влади, наприклад, не дадуть дозвіл на проведення події.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Таких масштабних музичних подій в Украйні з вільним доступом для всіх охочих немає.

Назва Команди проєкту

Всеукраїнський день музики

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.
День Вуличної Музики є нашою зареєстрованою ТМ.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

немає

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

http://streetmusic.com.ua

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".