Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування ігрового майданчика в ДНЗ № 505 Позитивний висновок

Доданий
24.02.2021
Номер
187
Освіта, громадянське суспільство

Проект націлений на улаштування дитячого майданчика на території дитячого садочка №505 «Спеціального компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення» для забезпечення рухової активності дітей дошкільного віку під час прогулянок на свіжому повітрі та спортивно-фізкультурного дозвілля, які впливатимуть на розвиток мовних здібностей дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
139 914 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Миропільська, 35-А

Опис

Проблема

На території майданчиків знаходяться металеві кораблі та коні гойдалки з небезпечними виступами, сучасні будиночки куплені за кошти батьків. Це дуже не безпечні споруди по правилам техніки безпеки. На ігрових майданчиках дитячого садочка немає належних умов для досягнення найбільш ефективних результатів корекційно-розвивальної роботи.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується оновлення майданчика з метою покращення фізичного здоровя ,що в свою чергу впливає на розвиток та корекцію мовленнєвої діяльності дітей. На майданчику пропонується встановити: пісочницю с лавками та дахом , навчальну панель, столик з лавками і дахом , тіньовий навіс(майданчик цілий день знаходиться під палким сонцем), огорожу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Поліпшення умов для фізичного розвитку дітей буде мати позитивний вплив на формування мовленнєвої компетентності, що є одним із пріоритетних завдань всебічного гармонійного розвитку дитини у дошкільному навчальному закладі спеціального компенсуючого типу для дітей з порушеннями мовлення.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект розрахований на всіх учасників освітнього процесу: дітей, які відвідують садочок, майбутніх вихованців. Соціальна ефективність проекту: Допомогти педагогам садочка успішно подолати мовленнєві вади у дітей, що в свою чергу позитивно відобразиться на мовленнєво-мисленнєвої діяльності дошкільників.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Проект не інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

139 914

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

ні

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Виготовлення проектно-кошторисної документації. 2. Проведення експертизи кошторисної частини робочого проекту, отримання експертного звіту. 3.Проведення публічної закупівлі, визначення підрядника. 4. Придбання спортивного обладнання та матеріалів. 5. Демонтаж металевих конструкцій. 6. Встановлення нового спортивного обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Назва Команди проєкту

Облаштування ігрового майданчика у ДНЗ № 505

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

+380999292795

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

http://www.uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=learn&cat_id=3&show=learn&id=92

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".