Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Громадський багатофункціональний спортмайданчик Солом’янки для ігрових видів спорту Позитивний висновок

Доданий
11.03.2021
Номер
240
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Облаштування сучасного комбінованого спортивного майданчика для занять декількома ігровими видами спорту: баскетболом, волейболом, бадбінтоном, футболом, тенісом. На місці занедбаного, аварійного майданчика.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 663 274 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
пров. Машинобудівний, 28

Опис

Проблема

Відсутність у цьому густозаселеному мікрорайоні загальнодоступного місця для занять ігровими видами спорту. Майданчик є, але через його занедбаний, аварійний стан мешканці району позбавлені можливості повноцінно займатись спортом на свіжому повітрі. Облаштований сучасний спортивний майданчик спонукає більш активно займатися спортом одразу декількох верст населення: від малечі до дорослих. Доступний комбінований спортивний майданчик для декількох ігрових видів спорту покращить соціальний клімат, сприятиме популяризації здорового способу життя, займе вільний час дітей та молоді, сприятиме через спорт спілкуванню батьків з дітьми.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування універсального комбінованого спортивного майданчика для занять декількома ігровими видами спорту. Покриття: високоміцне поліуретанове; стійки універсальні 3 в 1 для бадмінтону, волейболу та тенісу; ворота для футболу з баскетбольним щитом (2 на майданчик); огорожа: металева сітка; розмітка: волейбольна, баскетбольна, тенісна.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Перевтілення занедбаного майданчика в сучасний простір для заняття спортом, здорового спілкування, покращення умов життя громади. Популярізація здорового способу життя серед декількох верст населення: від малечі до дорослих. Зниження соціальної напруги через загальнодоступність сучасного спортивного простору. Створення умов для всебічного і повноцінного розвитку дітей, підлітків, дорослих на свіжму повітрі.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступний проект для безоплатного користування мешканцями та гостями густозаселеного мікрорайону. Поліпшення соціального клімату. Підвищення рівня зацікавленості до спорту та активного способу життя.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність проекту полягає в адаптованості даного спортивного об'єкту для використання різними віковими категоріями громади. Створення загальнодоступного, відкритого, безпечного соціального об'єкту. Здорова взаємодія, спілкування громади.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1386061,62

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

ні

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Облаштування покриття. 2. Встановлення універсальних стійок 3 в 1. 3. Встановлення воріт для футболу з баскетбольними щитами. 4. Нанесення розмітки. 5. Встановлення огорожі.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутні

Приклади схожих рішень (проєктів)

ні

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради

Назва Команди проєкту

Бенда Марія

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/mariya.benda.79

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".