Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Релаксаційно-ресурний комплекс для НВК "Потенціал" Брав участь

Доданий
12.03.2021
Номер
247
Освіта, громадянське суспільство

Перепрофілювання загального гардеробу в дві кімнати, що складаються з сенсорної та сучасного кабінету-відкритого простору для створення більш вільного освітнього процесу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
582 468 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 47

Опис

Проблема

Регуляція психоемоційного стану підлітків та молодших школярів є гострим питанням в “Новій українській школі” та пріоритетним напрямом розвитку. Окрім теоретико-методичних змін, заклади освіти потребують і спеціалізованого обладнання та нових форматів здійснення освітнього процесу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Перепрофілювання загального гардеробу в дві кімнати, що складаються з сенсорної та сучасного кабінету-відкритого простору для створення більш вільного освітнього процесу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Сенсорно-релаксаційний комплекс призначений для створення сприятливих умов навчання дітей будь-якого віку та категорії, сприяє розвитку інклюзивної освіти в НВК "Потенціал", що є гострою необхідністю закладу. Сенсорна кімната створюється для коррекції та розвитку в дітей: 1. Опорно-рухового апарату. 2. Вестибюлярного апарату. 3. Пропріоцептивної регуляції 4. Візуальної стимуляції 5. Стимуляції психомоторного розвитку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проєкту та його загальгодоступність. 850 здобувачів освіти та батьки зможуть скористатися функціоналом комплексу. Комлекс може використовуватися для навчання студентів та спеціалістів з психокоррекції.

Бюджетна ефективність проєкту

Соціальна ефективність проєкту та його загальгодоступність. 750 здобувачів освіти та батьки зможуть скористатися функціоналом комплексу. Комлекс може використовуватися для навчання студентів та спеціа

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сьогодні система освіти зазнає кардинальних змін, але не всі вони спрямовані на розвантаження психо-емоційного стану, що з розвитком технологій, швидкістю появи інформації та необхідності її освоєння стає більш вразливим до стрессових факторів. Наш проєкт перш за все спрямований на створення комфортних умов для емоційного розвантаження дітей, забезпечення умов для дітей з особливими потребами, що є пріоритетним завданням Нової української школи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

582468

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Залежить від розпорядника бюджетних коштів. Звісно, бажано розпочати перепрофілювання з моменту видання коштів, тобто, з лютого місяця 2022 року, і завершити монтаж в квітні.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Ризики відсутні, гардероб знаходиться прямо у пожежного входу в школу, що пришвидшує швидкість монтажних робіт.

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Оболонського району.

Назва Команди проєкту

Партнерська кооперація "Потенціал"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001998753236

Фотографії

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".