Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Проект "Доступна парковка" - комплекс фіксації порушень правил зупинки, стоянки та паркування ParkUP Негативний висновок

Доданий
13.03.2021
Номер
254
Дороги, транспорт

Комплекс ParkUP розроблений для місцевих служб задіяних до організації дорожнього руху та експлуатації платних зон для паркування на ввіреній території.
Врахована автоматизація всіх необхідних для функціонування комплексу процесів, що дає змогу в найкоротший час забезпечити виконання алгоритм притягнення до адміністративної відповідальності.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
3 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Хрещатик, 36

Опис

Проблема

Коротка суть проекту - це діджитализація процесу паркування з метою детінізації прибутку за послуги з паркування, який наразі незаконно отримують паркувальники та недоотримує КП «Київтранспарксервіс». Об’єктивна оцінка ситуації: за підрахунками експертів, КП «Київтранспарксервіс» щоденно не дотримує близько 1млн. грн., за рік ця сума складає 300 млн. грн. Наразі КП «Київтранспарксервіс» офіційно декларує в десять разів менше суму прибутку. Цінність даного проекту полягає в тому, що він дає ефективний алгоритм дій для боротьби з корупцією у сфері паркування в Києві. Всі пропозиції враховані, деталі продумані та адаптовані для України.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Інспектор здійснює фото/відео фіксацію за допомогою сертифікованого планшету. Після фіксації правопорушення, інспектор по захищених каналах зв’язку направляє матеріали через сервер медіа-файлів до центру обробки даних для прийняття рішення по події уповноваженими працівниками на автоматизованому робочому місці по закладених в ньому алгоритмах. Паралельно з отриманням файлів відбувається автоматична взаємодія з державними реєстрами, щодо отримання інформації про власника транспортного засобу порушника. В центрі обробки даних приймається рішення згідно зібраних матеріалів, на автоматизованому робочому місці працівника, уповноваженого місцевими виконавчими комітетами на розгляд справ про адміністративні правопорушення.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключові показники це збільшення вільних пакувальних місць, оскільки за них прийдеться вже платити.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Для аудиторії буде вирішена проблема з місцем для паркування, оскільки всі почнуть платити та вільних місць для паркування буде більше. Крім того, факт того, що всі почнуть платити, створить сприятливий клімат для інвесторів, які почнуть будівництво автоматичних паркувальних майданчиках, які будуть економити місце (роторні та SmartParking). А це вже дасть змогу вирішити глобальну для Києва проблему щодо пошуку місця для паркування.

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт може бути самоокупним, оскільки його реалізація дасть змогу не тільки контролювати оплату паркування, а ще й виписувати штрафи за неоплачену парковку.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Камери для моніторингу машино-місць розташовані на кожному майданчику з платного паркування. Коли водій паркує свій автомобіль на місце для паркування, камери фіксують це і активується таймер.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

3000000

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

фінансувати проект може розробник ТОВ " УСІТ"

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

календарний план робіт планується на 6 місяців

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Корупційна складова у КМДА, оскільки подібну систему не можуть втілити з 2016 року. Наразі з 2019 продукт не може доопрацювати компанія ТОВ "Юніт" в рамках проведеного тендеру за 103 млн. грн."

Приклади схожих рішень (проєктів)

Сході проекти реалізовані в Харкові та Дніпрі.

Відповідальні підрозділи

ГО "Безпечна країна", ТОВ "Усіт", КП "Київтранспарксервіс", Департамент транспортної-інфраструктури КМДА

Назва Команди проєкту

Доступна парковка

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Автомобілізація зростає, а машино-місць постійно не вистачає, тому потрібно визначити контроль за місцями КП Київтранспарксервіс

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/bezpe4na.kraina

Відповідальні підрозділи

Департамент транспортної інфраструктури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".