Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий та спортивний майданчики пр. В. Лобановського 4ж Негативний висновок

Доданий
29.03.2021
Номер
336
ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)

Встановелення нового обладнання, покриття, огорож, лавочок для дитячого майданчику, спортивного майданчику, стадіону між ТЦ Новус та буд.4ж.
Наразі обладнання майданчику зламано, частина знаходиться в аварійному та небезпечному для користування стані, лавочки і парканчики навкруги майданчику потрощені. Покриття – це пісок, змішаний з пилом, що наносить шкоду здоров’ю дітей.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 098 079 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Лобановського Валерія, 4-Ж

Опис

Проблема

Між буд. Лобановського,4ж та ТЦ Новус розташовано дитячий майданчик та спортивний стадіон, які знаходяться у геть аварійному стані. Ряд обладнання майданчику зламано, повністю демонтовано, частина знаходиться в аварійному та небезпечному для користування малечею стані, лавочки і парканчики навкруги майданчику потрощені. Покриття – це пісок, змішаний з пилом, що наносить шкоду здоров’ю дітей. Частини паркану стадіону також зламано, як і спортивні тренажери. Покриття стадіону відсутнє. У нашому будинку, також у будинках поруч (пр. Лобановського 4а, 4б, 4в, 4д, 6а, 6в, 6г, 6д) прожив¬ає дуже багато сімей з дітьми, в тому числі багатодітних та сімей з дітьми з особливими потребами. Наразі діти не мають повноцінної можливості грати на дитячому майданчику і проводити вільний час на повітрі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити нове обладнання для дитячого майданчику, покриття, лавочки, висадити рослини. Відремонтувати паркан стадіону, встановити покриття зі штучної трави, нові тренажери.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Аварійний стан дитячого та спортивного майданчиків, зламане обладнання та лавочки, відсутність покриття

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Встановлення нового стадіону та спортивних тренажерів зроблять спорт для молоді мікрорайону біля ТЦ Новус (Лобановського 4а,б,в,г,ж, 6а,в,г,д) перевагою перед сидінням у телефонах на катанням на самокатах та велосіпедах на небезпечному для дітей паркінгу Новус, а для малечі 9ти будинків поруч - можливість проводити час з користю на свіжому повітрі

Бюджетна ефективність проєкту

подальшого фінансування не потребує

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1098079

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Заключення договорів з підрядниками. 2. Фінальне узгодження проекту. 3. Встановлення обладнання, лавочок та покриття. 2 місяці.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Земельна ділянка знаходиться у державній власності

Назва Команди проєкту

ОСББ "Олександрівська Слобідка"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/lobanovskogo4zh.sport.and.play

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".