Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Заміна паркану для Гімназії "Троєщина" Експертиза

Доданий
04.04.2021
Номер
364
Освіта, громадянське суспільство

З моменту заснування Гімназії "Троєщина з 1992 році огородження території не оновлювалось, а лише частково ремонтувалось. Це призвело до поступового занепаду огорожі і поставило під питання її функціональні можливості.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 096 133 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Цвєтаєвої Марини, 14-В

Опис

Проблема

З моменту заснування Гімназії "Троєщина" у 1992 році огородження території не оновлювалось, а лише частково ремонтувалось. Це призвело до поступового занепаду огорожі. Мешканці сусідніх будинків безперешкодно вигулюють своїх домашніх улюбленців на території Гімназії навіть під час проведення навчання в Гімназії

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Враховуючи стан існуючої огорожі (видно фото),паркан потребує повної заміни. На сьогоднішній день найкращим рішенням з точки зору надійності конструкції є виготовлення паркану серії Техна-Деко.Така огорожа є міцною, на ній мало точок опори для подолання паркану сторонніми особами. Вона має високу повітро та світлопроникність, що необхідно для дошкільних закладів. Така огорожа є безпечною в ній відсутні елементи, які можуть травмувати учня. Огорожа, що пропонується має висоту 2 м. Окрім функціональних переваг, важливим фактором є естетичний. Зовнішній вигляд нової огорожі позитивно впливатиме на емоційний стан не лише учнів Гімназії «Троєщина», а й мешканців навколишніх будинків.

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Безпека учнів Гімназії «Троєщина». 2. Забезпечення достатньої повітро- та світлопроникності для розвитку учнів. 3. Кращий естетичний вигляд, що позитивно впливатиме на емоційний стан не лише на учнів гімназії, а й мешканців навколишніх будинків. 4. Відсутність подальших капіталовкладень.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект для учнів Гімназії Троєщина та вчителів, а також мешканців будинків, розташованих навколо навчального закладу.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційність з точки зору матеріалів огорожі. Це не просто метал, а метал вкритий шарами цинку та полімерами, тому є більш довговічним. І не потребує подальших капіталовкладень, як, наприклад регулярне фарбування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1096133

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Ретельні заміри існуючих габаритів профільним спеціалістом. 2. Закупівля. 3. Поставка. 4. Демонтаж старої огорожі. 5. Монтаж нового паркану. 6. Вивезення старої огорожі, будівельного сміття.

Назва Команди проєкту

Нова огорожа для Гімназії "Троєщина"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/pshonovskyy.igor

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".