Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ПРОЄКТ «ВІДКРИТИЙ ПРОСТІР «СПОРТИВНА ПЛАНЕТА Брав участь

Доданий
08.04.2021
Номер
396
Освіта, громадянське суспільство

Створення на базі ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» привабливої і доступної інфраструктури для регулярних занять міні-футболом, баскетболом, волейболом та бадмінтоном. Нова спортивна локація сприятиме популяризації та поширенню здорового способу життя, організації змістовного дозвілля здобувачів освіти та курсантів, жителів Солом’янського району

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 879 724 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Гарматна, 10

Опис

Проблема

Реалізація проєкту передбачає: - реконструкцію міні-футбольного поля із штучним покриттям; - реконструкцію мультиспортивного майданчика із штучним покриттям для занять ігровими видами спорту – волейбол, бадмінтон, баскетбол, гандбол; - можливості доступу жінок та чоловіків, які належать до різних вікових та соціальних груп, до занять фізичною культурою та спортом; - визначення вподобання та інтересів жінок/дівчат та чоловіків/хлопців різних вікових та соціальних груп щодо видів спорту; - сприяння широкому залученню жінок до занять фізичною культурою та спортом шляхом проведення інформаційних кампаній; - співпрацю зі спортивними федераціями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

- можливості доступу жінок та чоловіків, які належать до різних вікових та соціальних груп, до занять фізичною культурою та спортом; - визначення вподобання та інтересів жінок/дівчат та чоловіків/хлопців різних вікових та соціальних груп щодо видів спорту; - сприяння широкому залученню жінок до занять фізичною культурою та спортом шляхом проведення інформаційних кампаній; - співпрацю зі спортивними федераціями.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Результатами реалізації проєкту є створення міні-футбольного поля та сучасного мультифункціонального спортивного майданчика, які будуть розташовані на території ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та якими зможуть користуватися здобувачі освіти, курсанти Коледжу, а також мешканці Солом’янського району – за умови дотримання правил поводження у місцях загального відпочинку. Вікових обмежень, окрім встановлених правилами безпеки користування відповідними спорудами, не передбачено.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

З реалізацією проєкту є перспектива розвитку секцій за напрямками міні-футбол, волейбол, бадмінтон, баскетбол та гандбол. Спортивні локації в межах Солом’янського району – велика цінність. Додаткова сучасна спортивна платформа об’єднає однодумців, друзів та сусідів; забезпечить місцем для заняття спортом дітей, молодь і дорослих.

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

При модернізації спортивної локації на території Коледжу буде використано сучасне гумове покриття мультиспортивного майданчика для ігрових видів спорту, довговічне покриття із штучною травою для міні футбольного поля, які можуть використовуватись всесезонно. Реалізація цього проєкту приверне велику увагу жителів вулиці Гарматна Солом’янського району, викличе у них інтерес, що позитивно вплине на формування соціального іміджу Коледжу, Солом’янського району м. Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

2 822 890

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Укладання договору на реалізацію проєкту з головним розпорядником коштів – 01.01.2022 – 01.02.2022 2. Визначення розробника на виготовлення проєктно-кошторисної документації, укладання договору – 02.02.2022 – 18.02.2022. 3. Виготовлення проєктно-кошторисної документації – 21.02.2022 – 18.03.2022. 4. Експертна оцінка проєктно-кошторисної документації – 21.03.2022 – 31.03.2022. 5. Визначення виконавця робіт, укладання договору – 01.04.2022 – 15.04.2022. 6. Виконання робіт – 18.04.2022 – 12.08.2022. 7. Здача в експлуатацію – 30.08.2022. 8. Підготовка звіту про реалізацію проєкту – 31.08.2022 – 30.09.2022.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

1. Нестабільність законодавства і наявної економічної ситуації. 2. Конструкційні прорахунки та помилки при проєктуванні. 3. Нестача робочої сили, матеріалів, затримка постачань.

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/16/show/1648, https://gb.kyivcity.gov.ua/projects/archive/16/show/319

Відповідальні підрозділи

Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»

Назва Команди проєкту

Команда «Патріот»

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

Лідер проєкту: Петрович Василь Сергійович https://www.facebook.com/profile.php?id=100014663221664 Члени команди проєкту: Наливайко Кристина Миколаївна, Калюжний Валерій Олександрович, Коломоєць Галина Анатоліївна, Лутак Віталій Анатолійович https://www.facebook.com/vlutak/

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

За проєкт проголосували