Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Сучасна столярна майстерня – важлива складова STEM-освіти в ЦНТТМ «СФЕРА» Очікує рішення

Доданий
16.04.2021
Номер
507
Освіта, громадянське суспільство

Це столярна майстерня, яка надає здобувачам освіти можливість виготовляти вироби та деталі на верстатах з ЧПУ. Обладнана набором універсальних інструментів та модулів керованих комп'ютером, вона допоможе вихованцям реалізувати свої проекти, розробки на більш високому рівні.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
500 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Героїв Сталінграда, 18

Опис

Проблема

Наявна матеріальна база ЦНТТМ «СФЕРА» не дає змоги в повному обсязі формувати освітнє STEM-середовище для здобувачів освіти. Освоївши прийоми обробки матеріалів ручними інструментами, учні повинні відповідно програми освоювати прийоми роботи на верстатах з ЧПУ- фрезерному та лазерному. Виникає також необхідність виготовлення деталей наочного обладнання, різних виробів для ремонтних, господарських потреб педагогічними та технічними співробітниками Центру.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення STEM-майстерні з обробки різних матеріалів, забезпечить використання здобувачами освіти та педагогічними працівниками сучасного обладнання в освітньому процесі за сучасними методами. Для роботи на верстатах з ЧПУ вихованці будуть вмотивовані вивчати програмування, набудуть практичний досвід для свідомого вибору майбутньої професії. Дуже важливим завданнями в роботі з старшокласниками є навчити їх підприємницькій діяльності, показати шляхи реалізації набутих вихованцями знань, умінь та навичок. Вихованці, які навчаються в гуртках програмування зможуть побачити практичні результати роботи програміста. Вихованці науково технічних гуртків зможуть більш повно виконувати свої проекти та розробки, витрачати менше часу.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Створення належних умов для набуття практичного досвіду у виборі майбутньої професії. Підвищення успішності вихованців, можливість творчого розвитку.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Для дітей та молоді Оболоні, які прагнуть розвиватися, які займаються STEM-освіту та технологічною. Розвиток інноваційних технологій для покращення якості освіти.

Бюджетна ефективність проєкту

Цей проект не потребує подальшого фінансування з бюджету. Майстерня зможе виготовлювати наочне обладнання, різні вироби для ремонтних, господарських потреб Центру, подарунки для вихованців та ін.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

500000,00

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Березень – травень 2022 – закупка та встановлення обладнання Червень-серпень 2022 – тестування обладнання, розробка навчальних курсів Вересень 2022 – початок роботи майстерні

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на обладнання.

Приклади схожих рішень (проєктів)

https://www.firestarterfablab.com/

Назва Команди проєкту

Диво-майстри

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/sfera.org.ua, http://sfera.org.ua/, https://www.youtube.com/channel/UCsdvr-3nJNGe0HE54cbZd5A, https://www.instagram.com/sferacenter/

Фотографії

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".