Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Великодній фестиваль Брав участь

Доданий
19.04.2021
Номер
547
Культура, туризм

Проведення 7 пасхальних концертів та майстер-класів провідних колективів академічної та народної музики в 7 різноманітних відкритих та стаціонарних локаціях лівого берегу столиці. Метою проєкту є зменшення дисбалансу культурних послуг між правим та лівим берегом Києва, спрощення доступу жителів Дніпровського , Дарницького та Деснянського районів до високоякісного мистецького продукту.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
246 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Межигірська, 2

Опис

Проблема

Протягом років що Україна є незалежною у споживачів культурних послуг склався дисбаланс між можливістю відвідувати культурні заходи на правому і лівому березі Києва. Більш як 80 відсотків культурних подій відбувається саме в Подільському, Шевченківському та Печерському районах столиці, при цьому 40 відсотків Киян проживає на лівому березі Києва та відчувають дисбаланс в доступі до культурного продукту, особливо це стосується поціновувачів музичного мистецтва, які мають не великий асортимент подій в своему районі. Відсутність сталого доступу до культурного продукту негативно впливає на загальний рівень життя жителів Деснянського, Дарницького та Дніпровського району.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо підтримати створення музичного фестивалю "Всеукраїнський Пасхальний фестиваль" ,серії концертів кращих творчих колективів ,оркестрів, хорів, вокальних та народних ансамблів що представляють національну культуру в Україні та за кордоном. Фестиваль стане яскравим явищем в культурному житті Києва,зокрема Дарницького, Дніпровського та Деснянського району,стане запорукою покращення культурного рівня аудиторії. Проведені в рамках фестивалю серія майстер-класів збільшить обізнаність аудиторії в традиціях та новаторствах народного та академічного вокального мистецтва. Проведення фестивалю планується як в форматі офлайн так і онлайн.Оналайн версія фестивалю буде безкошто поширена у соціальних мережах,на сторінках фестивалю та учасників заходів.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Ключовими показниками результату фестивалю є: 1) Охоплення аудиторії ( планується залучення не менш як 2000 слухачів офлайн та 5000 переглядів в соціальних мережах та мережі YouTube) 2) Проведення не менш як 4 майстер-класів із залученням 25 активних учасників .3) Кількість публікацій та висвітлення події у СМІ ( не менше як 5 сюжетів на телебаченні,20 статей у друкованих та онлайн СМІ) 4)Популяризація ідеї рівного доступу до культурних послуг, залучення нових аудиторій в перспективі трьох п"яти років. Збільшення популярності класичної та народної музики серед аулиторії 16-25 років ,що стане запорукою сталого розвитку культури молоді.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Поціновувачі класичного мистецтва та соціально не захищені верстви населення матимуть можливість безкоштовно відвідати 7 високоякісних мистецьких подій. Організації, що працюють з інклюзією, матимуть можливість долучитись до подій фестивалю як партнери та збільшити інтегрованість своїх підопічних до культурних процесів. Організатори фестивалю гарантують безбарьерний доступ до усіх подій,та допомогу волонтерів для організації відвідання заходів людьми з інвалідністю.

Бюджетна ефективність проєкту

Невелике вкладення коштів дозволить охопити більш як 8000 осіб та стане потужним внеском в культурне майбутнє Києва.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Усі концерти та майстер-класи в рамках фестивалю проходитимуть на безкоштовній основі, що дасть можливість широкому загалу відчути творчу синергію знаних митців. Вперше за часів незалежної України лівий берег Києва стане єпіцентром творчості та культури. Різноманітність концертних програм (в концертах братимуть участь оркестри,хори,ансамблі вокальні та єтнографічні) дасть можливість отримати широке розуміння тисячолітнього пласту національної культури.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

246200

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

співфінансування не передбачене

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1) 25.04.2022 -концерт відкриття фестивалю у виконанні Камерного хору "Київ" , Патріарший собор Воскресіння Христового (вул.Микольско-Слобідська) 52) 2) 26.04. 2022 - Концерт камерного хору "Софія" ,Свято-Троїцький собор (вул Кірова 2) 3) 27.04.2022 -Пасхальний концерт Фольклорно-єтнографічного ансамблю "Калина"-відкритий майданчик у парку "Перемога" 4) 28.04.2022 Виступ ансаблю класичної музики ім.Б. Лятошинського: (церква "Преображення" вул. Архітектора Вербицького 30) 5) 29.04.2022 Концерт ансамблю солістів "Благовість" ,ЦКМ Дніпровського району ( вул.Алматинська 109) 6)30.04.2022 Вистава КАТУФ "Берегиня",театр "Берегиня"(вул. І. Миколайчука 3) 7) 1.05.2022 Концерт -закриття фестивалю. Загальне виконання Пасхальної ораторії І.С. Баха ,Патріарший собор Воскресіння Христового

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Основним ризиком є непевна ситуація з карантинними обмеженнями та єпідимічною ситуацією. Для подолання цього ризику проєкт матиме онлайн формат, а також буде зарезервовано додаткові локації під відкритим небом.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Практика проведення Пасхальних фестивалів є традиційної для багатьох країн Европи. Подібні фестивалі в німецьких та австрійських містах є яскравою музичною подією, що привертає увагу громадськості,СМІ та музичних критиків з усього світу. В музичній історії Києва є приклад проведення Пасхальної ассамблеї силами НМАУ ім.П.І Чайковського протягом більш як десяти років, що одразу зарекомендував себе як центральна музична подія року. З 2018 року фестиваль припинив своє існування.

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Назва Команди проєкту

Всеукраїнський Пасхальний фествиваль:лівий берег

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

В команді проєктудосвідчені менеджери творчих колективів, що мають великий досвід організації подібних заходів.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/klaudio.abbado https://www.facebook.com/profile.php?id=100009987489934 https://www.facebook.com/olga.kononenko

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".