Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Простір дизайну та естетичного виховання Брав участь

Доданий
20.04.2021
Номер
570
Освіта, громадянське суспільство

Створити сучасний дизайн простір, який дозволить учням розвиватися у творчому, креативному напрямку та спонукатиме до естетичного виховання . Для збільшення можливостей ефективного навчання, розвитку та самовдосконалення, набуття важливих навичок самообслуговування та готовності до самостійного дорослого життя

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
854 863 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Беретті Вікентія, 7

Опис

Проблема

Стрімкий розвиток науки та техніки у ХХІ столітті зумовлює необхідність впровадження нових підходів в освітній процес закладів освіти, зокрема у процес естетичного виховання та здобуття навичок самообслуговування. Але постає проблема у відсутності комфортного простору для реалізації таких дій. Освітній простір потребує модернізації шляхом створення та оснащення його сучасним обладнанням та інструментами що допоможе перетворити його у арт- простір. Що сприятиме для збільшення інтересу до навчання, розкриття творчих здібностей та можливість отримання базових навичок необхідних для життя.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати локацію сучасного дизайн середовища . Це саме те необхідне середовище, якого так не вистачає сучасному начальному закладу. Отже, обладнавши приміщення всім необхідним, ми зможемо зробити світній процес учнів і в урочний, і в позаурочний час по-сучасному технологічним, цікавим, наповненим і змістовним.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Перш за все, що має змінити реалізація цього проекту, це ставлення учнів до організації освітнього простору: він має бути динамічний, яскравий, сучасний, технологічний; По-друге, ми очікуємо зростання цікавості учнів до навчання, підняття мотивації , прояв творчих здібностей та креативних ідей учнів, і , як результат, покращення успішності учнів. По-третє, реалізацію принципів педагогіки партнерства, яка може бути реалізована саме в нестандартних умовах навчання. Також ми хочемо забезпечити можливість наших учнів розвиватися в межах школи розумово, естетично, технологічно, відчувати психологічний комфорт та проходити соціалізацію в наближених до життя умовах, випрацьовувати навички побутового орієнтування. Отже, ми прагнемо реалізувати основні принципи НОВОЇ української школи!

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

На учнів нашої школи, батьків та мешканців нашого району, які мають бажання навчитися чомусь новому.

Бюджетна ефективність проєкту

реалізація проекту не може бути самоокупною, та не потребую подальшого фінансування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

854863

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Виконання зонування у приміщенні з урахуванням санітарних вимог. Зробити відповідні ремонтно- будівельні роботи. Оснастити та облаштувати необхідним, новим та сучасним обладнанням, що буде зручним та доступним.

Відповідальні підрозділи

Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

адміністрація школи 249

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/school249

Фотографії

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".