Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Сценічний костюм для людей поважного віку" На реалізації

Доданий
20.04.2021
Номер
589
Соціальний захист, інклюзія

Хорові колективи народної творчості «Вербиченька», «Березничанка», «Червона калина» та ансамбль «Вербиченька», об’єднують в собі людей поважного віку, які бажають зберегти та передати народні традиції національної культурної спадщини наступним поколінням. Пошиття сценічних костюмів для учасників колективів дасть поштовх долучитись до матеріальних та духовних цінностей створених народом України.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
410 262 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Березняківська, 6-А

Опис

Проблема

На сьогодні дуже обмежена кількість державних коштів на фінансування творчих колективів. Тож необхідна підтримка людей поважного віку у їх прагненні передати народні традиції національної культурної спадщини наступним поколінням. Хорові колективи народної творчості при Територіальному центрі соціального обслуговування Дніпровського району м. Києва об’єднують в собі людей поважного віку, не байдужих до життя, бажаючих зберегти та передати народні традиції національної культурної спадщини наступним поколінням. Три хорові колективи «Вербиченька»(1999 р.), «Березничанка» (2001 р.), «Червона калина»(1996 р.) та ансамбль «Вербиченька» є учасниками культурно-мистецьких заходів різного представницького рівня, та нажаль немає фінансування на оновлення їх сценічних костюмів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пошиття сценічних українських костюмів для всіх учасників хорових колективів та ансамблю народної творчості. Залучення людей поважного віку через мистецтво.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Розвиток та збереження української культурної спадщини. Популяризувати цінності українського народного мистецтва, культури, традицій.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Надзвичайно важливим для представників колективів є долучення до матеріальних та духовних цінностей створених народом України. Пошиття українських костюмів для учасників колективів служитиме збереженню та розвитку національної культурної спадщини. Люди поважного віку захочуть розвивати свої таланти.

Бюджетна ефективність проєкту

Проект не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наявність нових сценічних костюмів дасть нове життя колективам та спонукатиме до їх подальшого творчого розвитку. Люди поважного віку теж захочуть розвиватися та ставати учасниками подібних колективів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

410 262

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Підготовка технічного завдання згідно кошторису. Закупівля та пошиття костюмів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутність фінансування.Збільшення вартості матеріалів більше,ніж на 20%.

Назва Команди проєкту

Хорові колективи Дніпровського району

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8E%D0%BC-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B2%D1%96%D0%BA%D1%83-109370704617186

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".