Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Звукове обладнання для актової зали НВК "Оболонь" На реалізації

Доданий
05.01.2021
Номер
59
Освіта, громадянське суспільство

Забезпечення сучасним звуковим обладнанням актової зали НВК "Оболонь" м. Києва надасть можливість якісно, на високому рівні проводити святкові заходи та інші заняття художньо-естетичного спрямування з метою організації гармонійного розвитку учнів школи. Проект має на меті забезпечити шкільну актову залу сучасною аудіо технікою.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
295 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Прирічна, 27-Б

Опис

Проблема

НВК "Оболонь" є скарбницею юних талантів, де здобувачі освіти розвивають свої творчі здібності. В актової залі проводяться різноманітні конференції, конкурси та концерти. Багато років звукова апаратура не мінялась. Нова апаратура дасть можливість учням повноцінно займатися, професійніше виступати, ще краще проводити культурні заходи на сцені.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Оновлення звукового обладнання для актової зали школи, що в майбутньому дасть можливість виховувати естетично-розвинену, талановиту та креативну молодь.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечення повноцінного дозвілля для учнів НВК "Оболонь", шляхом оснащення актової зали сучасною та якісною звуковою технікою.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Соціальною ефективністю даного проєкту є створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля школярів та виховання любові до української культури, виявлення творчих, діяльних, обдарованих дітей. Оновлення звукового обладнання надасть можливість проводити для учнів НВК "Оболонь", різноманітних культурно-масових заходів, що сприятимуть розвитку талановитої молоді, вихованню патріотизму, дасть можливість знаходити та розвивати нові таланти.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації не потребує додаткового фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

Звукова апаратура для актового залу повинна бути універсальною. Вона має бути підібрана і налаштована таким чином, щоб з готовністю виконувати різнопланові завдання. Спектр цих задач такий же широкий, як і гамма можливих використань актового залу. Прогрес вимагає запровадження сучасних інноваційних технологій як у навчальному, так і у виховному процесі. Сучасно обладнана актова зала дозволяє проводити цікаві заходи різного спрямування.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

295200,00

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Сама по собі апаратура звукова чи світлова ще не створює завершеності у процесі звукового забезпечення. Необхідно її правильно розмістити, прокласти комутацію і налаштувати. Перед тим, як обрано конкретне звукове обладнання здійснюється акустичне обстеження об’єкта, на основі якої складається специфікація і підбирається техніка. І вже потім вона інсталюється і синхронізується в єдине ціле.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Підвищення цін на ринку

Відповідальні підрозділи

Рада НВК "Оболонь"

Назва Команди проєкту

НВК "Оболонь"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Забезпечити здобувачів освіти якісним звуковим обладнанням в актовій залі для проведення культурно-освітніх заходів

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://ru-ru.facebook.com/nvkobolon/

Фотографії

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".