Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Відмінники Подолу підкоряють Говерлу разом з клубом ІСКРА потяг 43 виїзд 31.05.22 Експертиза

Доданий
08.11.2020
Номер
6
Культура, туризм

За успіхи у навчанні учні Подільського району направляються потягом на екскурсію в Карпати, де підкоряють Говерлу, пізнають Україну і стають патріотами

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
100 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Білицька, 41/43

Опис

Проблема

Україні недостатньо проводиться національно - патріотичне виховання дітей. На екскурсію відберуть відмінників, які навчаються, проживають або вчаться у гуртках Подільського району. Саме розумні діти забезпечать в майбутньому процвітання України. Але успішне навчання практично не заохочується (хіба що крім грамот). Розумні діти протестують через те, що безкоштовні заходи отримують шкільні любимчики і діти вчителів, співаючі діти і учасники художньої самодіяльності, хворі, бідні, багатодітні... Саме розумні діти найефективніше використають отриманні знання і кошти, найкраще передадуть набутий досвід іншим. Проект стимулює успішне навчання, повертає віру в справедливість.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Патріотичне виховання найкраще реалізується під час екскурсій по Україні. Досвід екскурсій з 2000 р. у Львів,Одесу,Бахчисарай,Севастополь,Ужгород,Мукачево,Луцьк,Івано-Франківськ,Яремче з Говерлою,Кам'янець має команда Клубу ІСКРА Масловського. За 19 років в екскурсіях побувало 78 тисяч дітей. Клуб ІСКРА єдина організація в Україні, що має ліцензію на туризм. Разом відмінниками на екскурсію від клубу їдуть 100 дітей, що здешевлює поїздку. робить її якісною (клуб для своєї групи і учасників проекту замомляє і оплачує професійних провідників в горах, оплачує вхід в Карпатський заповідник, зберігає речі, набирає супроводжуючих дітей - досвідчених педагогів і лікарів з медаптечкою, робить фото сходження. Діти пізнають Україну, мальовничі Карпати, піднімаються на Говерлу, знайомляться з Яремчею

Ключові показники оцінки результату проєкту

104 учасники проекту ( 90 дітей - з них 45 відмінників і 45 усіх бажаючих, 14 супроводжуючих дорослих - керівники, організатори, педагоги, лікарі - автор може змінювати пропорцію) протягом екскурсії здружуються, переконуються в своїх силах і здатності долати труднощі і підійматись на Говерлу, отримують позитивні навички самостійності, отримують знання про Україну і стають патріотами. Важко кількісно оцінити, як зростає бажання вчитися краще і як зростає патріотизм і любов до Батьківщини, але підтримка проекту зростає.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

педагоги, батьки, учні самостійно приймають рішення про участь у проекті, самі звертаються до автора проекту. Є конкурсний відбір, який здійснює громадська рада при управлінні молоді КМДА, громадські організації, дитячий клуб ІСКРА, який має ліцензію на туристину діяльність № 002280, Відбір відмінників здійснюється обходом класів і шляхом голосування однокласників, з подальшими батьківськими зборам у школах або на заходах клубу. Втручання у визначенні кращого учня з боку адміністрації і вчителів відсутнє. Відсутня будь яка заорганізованність, а саме необхідність отримувати дозволи, погодження, згоди, медичних довідок, тощо. Це найбільш ефективний шлях дітям повірити у справедливість. Проект загальнодоступний, бо половина учасників усі бажаючі діти, які підтримують Громадський Бюджет

Бюджетна ефективність проєкту

20 раків екскурсії були самоокупними за кошти спонсорів і батьків. Невеликі витрати з бюджету (менше однієї тисячі на учасника) дають великий соціальний ефект.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Дитячий клуб "ІСКРА" єдина громадська організація в Україні, яка має ліцензію на туристичну діяльність № 002280, і яка організовує тисячі дітей на екскурсії. З 2000 по 2019 роки в екскурсіях побувало 78 тисяч дітей. Новизна в тому, що клуб "ІСКРА" робить екскурсії відмінникам безкоштовно.1

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

100000 (сто тисяч) гривень

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

проект розрахований таким чином, що всі видатки на території міста Києва фінансуються з бюджету проекту, а за межами Києва - дитячим клубом "ІСКРА". Допомагають проекту персонал шкіл і Подільський районний відділ освіти. Екскурсія відповідає "ІНСТРУКЦІЇ щодо організації та проведення екскурсій і подорожей з учнівською і студентською молоддю", затвердженою 02.10.2014 Наказом Міністерства освіти і науки за № 1124.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Інформування через Інтернет, громадські організації, РАЙВНО. Відбір відмінників здійснює клуб ІСКРА. Купівля квитків на потяги за 90 днів. Страхування учасників. Відбір супроводжуючих педагогів, які мають досвід супроводу дитячих груп не менше 5 екскурсій потягом по Україні - здійснює Клуб ІСКРА і громадська рада. ВІдбір лікарів з своїми медаптечками, Замовлення автобусів і провідників у горах. Оформлення екскурсій, супроводжуючих і списків дітей згідно виданого Наказу. 31.05 виїзд з Києва потягом 43 о 18-00. Прибуття в Івано- Франківськ о 6-00. переїзд автобусами в Карпатський Заповідник на базу ЗАРОСЛЯК. Підйом з провідниками на Говерлу. Фотографування. Переїзд в Яремчу, оглядова екскурсія, харчування. Переїзд в Івано-Франківськ.Виїзд у Київ на потязі 43 о 22.00. Прибуття в Київ о 9.00.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

короновірус

Приклади схожих рішень (проєктів)

підйом на Говерлу по схожій програмі провів дитячий клуб "ІСКРА" в 2016, 2017, 2018 роках для груп 140 чоловік

Відповідальні підрозділи

Подільська РДА - відділ культури і туризму.

Назва Команди проєкту

Говерла підкорюється розумним

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

клуб "ІСКРА" найкраща дитяча громадська організація Києва 2005 року

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

www. іскра.укр www.iskraclub.org.ua www.ЛАГЕРЬ.УКР

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".