Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Проєкт «Цирк майбутнього» Позитивний висновок

Доданий
20.04.2021
Номер
608
Культура, туризм

Виготовлення та закупівля спеціальних освітньо-розважальних ілюзійних атракціонів для студентів, для опанування професії ілюзіоніста в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв (КМАЕЦМ). Це є важливою подією в житті студентів та педагогів Академії в рамках програми розвитку державної освітньої політики. А також вагомим внеском у культурне життя киян та гостей столиці.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
210 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Жилянська, 88

Опис

Проблема

Навчання студентів у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв відбувається за освітніми ступенями фаховий молодший бакалавр, бакалавр та магістр денної та заочної форми навчання – це від 3 до 6 років кропіткої праці. Сьогодні КМАЕЦМ – це унікальний та єдиний заклад вищої освіти у світі який готує професіоналів жанру ілюзії та маніпуляції. Разом з тим, на жаль, наразі Академія і досі немає власних складних атракціонів для практики, де студенти могли б відпрацьовувати фокуси для виходу на всеукраїнський та міжнародний рівень презентацій.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Замовлення та виготовлення необхідних освітньо-розважальних ілюзійних атракціонів. Більшість з них виготовляється в Україні, в місті Києві. Таким чином ми не тільки зберігаємо та підтримуємо унікальну та рідкісну професію, але й доповнюємо та вдосконалюємо її за допомогою сучасного обладнання і підтримуємо київського виробника унікального інноваційного напряму діяльності.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Дане обладнання стане не лише вагомим вкладом у розвиток освітньої складової професії ілюзіоніста й Академії, це буде вклад в культурну та розважальну складову міста Києва, оскільки Академія є муніципальним закладом вищої освіти та підпорядковується Департамент культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Завдячуючи плідній колаборації студенти Академії регулярно беруть участь у міських заходах, фестивалях, парадах, акціях та вистава, телевізійних проєктах. Переконані, що маючи спеціальні ілюзійні атракціони, наші студенти зможуть регулярно демонструвати феєричні шоу для мешканців та гостей столиці на провідних майданчиках Києва.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Основна наша мета – розвиток інноваційного освітнього процесу, який стане доступним для кожного студента і викладача. Здобуття практичного досвіду та демонстрація отриманих знань широкому загалу у вигляді шоу-програм.

Бюджетна ефективність проєкту

Інвестиція в освіту – розумна інвестиція в формування творчої еліти, артистів циркового мистецтва, які у майбутньому стануть професіоналами своєї справи та популяризуватимуть Україну у світі.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Наразі в Академії немає спеціального обладнання для «великих» ілюзійних трюків. Саме тому студенти більше спеціалізуються на так званих «міні» трюках, які також є захопливими, проте не такими видовищними та презентабельними. Маючи у наявності спеціальні ілюзійні атракціони – означає позитивний прогрес в освітньому процесі. А також у презентаційному спектрі – виступи студентів Академії на урочистих відкритих подіях міста Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

210600 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

КМАЕЦМ бере на себе усі витрати пов'язані з логістикою та координацію над етапністю виконання робіт по виготовленню ілюзійних атракціонів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Експертиза проекту Громадського бюджету відповідальним структурним підрозділом, допуск проекту до голосування; збір голосів; виділення фінансування у разі перемоги; проведення тендеру, закупівля, доставка обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Інфляція (для вирішення проблеми закладаємо 20% додаткових коштів).

Відповідальні підрозділи

Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв

Назва Команди проєкту

Палкі

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

КМАЕЦМ– справжній зірковий заклад вищої освіти, який готує фахівців музичного й циркового мистецтв міжнародного рівня.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://kmaecm.edu.ua/

Фотографії

Файли

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".