Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

"Здорові! Спортивні! Позитивні!" Позитивний висновок

Доданий
11.01.2021
Номер
63
Освіта, громадянське суспільство

Забезпечення сучасним спортивним інвентарем та обладнанням залів для занять спортом.
Сприяння популяризації фізичної культури та спорту серед дітей та молоді.
Пропаганда здорового способу життя.
Створення умов для досягнення високих спортивних результатів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
377 883 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Цвєтаєвої Марини, 14-В

Опис

Проблема

Стан сфери фізичної культури і спорту ведуть до погіршення стану здоров'я населення з різко прогресуючими хронічними хворобами серця, гіпертонією, неврозом, артритом, ожирінням тощо. Не сформовано сталих традицій та мотивацій щодо масового спорту як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя. Не сформовано відповідального ставлення батьків до виховання своїх дітей. Недосконала система стимулювання населення до збереження свого здоров'я. Недостатнє бюджетне фінансування та залучення позабюджетних коштів.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Одним з важливих напрямів, які визначають прогрес сфери фізичної культур і спорту, є використання нового спортивного інвентарю та обладнання. Це суттєво впливає не тільки на зростання спортивних досягнень, а й на змінення спортивної техніки, тактики, а також методики підготовки вихованців. Зал має бути обладнаний набивними мішками, настінними мішенями (з позначенням секторів), гімнастичними стінками та лавками, необхідною кількістю додаткового обладнання (гімнастичні палки, обручі, скакалки, баскетбольні м'ячі, набивні м'ячі, гантелі та ін.). З метою забезпечення теоретичних занять технічними засобами навчання, а також для здійснення контролю за технікою, тактикою, психічними якостями та змагальною діяльністю вихованців важливо мати комплект відео та діагностичної апаратури.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Організація згуртованого колективу вихованців; виховання патріотизму, моральних та вольових якостей; пропаганда кращих традицій українського спорту; залучення спортсменів до суспільно-корисної праці; участь в організації спортивно-масових заходів; формування стійкої мотивації до удосконалення спортивної майстерності. Виховання всебічно розвинених, висококваліфікованих спортсменів, здатних захищати честь свого колективу і країни на змаганнях найвищого рівня. Створення умов для досягнення високих спортивних результатів. Попередження травматизму під час групових занять, особливо на етапі початкової підготовки та змагань. Створення умов для подальшого розвитку баскетболу у Деснянському районі міста Києва.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Загальнодоступний та безкоштовний

Бюджетна ефективність проєкту

Не потребує подальшого фінансування з бюджету після реалізації проекту

Інформація щодо інноваційності проєкту

Сучасний баскетбольний зал.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

377883

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Придбати сучасний спортивний інвентар та обладнання для тренувань. Постійно контролювати стан спорядження, одягу і не допускати до використання обладнання, яке має пошкодження або термін придатності якого вийшов. Підвищити рівень зацікавленості і конкуренції. Створити умови для забезпечення розвитку олімпійського виду спорту - баскетболу. Створити умови для досягнення високих спортивних результатів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

відсутні

Назва Команди проєкту

5TEAM

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Створення умов для покращення стану здоров'я, формування сталих традицій та мотивацій щодо спорту, здорового способу життя.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://m.facebook.com/BC.5TEAM/?tsid=0.5862929551168694&source=result

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".