Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення STEM-кабінету для розвитку технічних здібностей учнів різних вікових категорій. Позитивний висновок

Доданий
14.01.2021
Номер
68
Освіта, громадянське суспільство

Даний об’єкт планується створити на базі НВК «Ерудит». Актуальність даного проекту не викликає сумнівів, адже стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій. У майбутньому будуть користуватися попитом професії, які зараз навіть уявити важко.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 283 659 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Тетяни Яблонської, 12

Опис

Проблема

Останнім часом у європейському науковому дискусі наголошується на важливості всіх дисциплін, використанні міждисциплінарних підходів STEAM і поєднанні природничо-наукових з іншими навчальними дисциплінами, які вивчаються в школі. STEM-освіта ґрунтується на міждисциплінарних підходах у побудові навчальних програм різного рівня та поєднанні окремих дидактичних елементів, до дослідження явищ і процесів навколишнього світу, вирішення проблемноорієнтованих завдань. Даний підхід дозволяє здійснювати модернізацію методологічних засад, змісту, обсягу навчального матеріалу предметів природничо-математичного циклу, технологізацію процесу навчання та формування навчальних компетентностей якісно нового рівня. Метою створення STEM–кабінету в гімназії є облаштування науково-методичної бази.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проблему пропонується вирішити створенням спеціального STEM-кабінету, в якому поєднати основи робототехніки та цифрові комплекси для поглибленого вивчення фізики та моделювання фізичних процесів, використовуючи спеціальне програмне забезпечення та онлайн-платформи. Це дозволить підвищити зацікавленість учнів до інженерних наук та фізики, розвивати технічну компетентність та вивести стан технічної складової гімназії на якісно новий рівень.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Підвищення інтересу учнівської молоді до наук природничого циклу

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проект розрахований на учнів усіх вікових категорій (1-11 класи)

Бюджетна ефективність проєкту

Проєкт потребує подальшого фінансування у разі необхідності додаткової технічної підтримки

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1283659

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1.Провести підготовку приміщення (косметичний ремонт) 2.Провести закупівлю меблів 3.Обладнати кабінет згідно плану 4.Провести закупівлю техніки та конструкторських наборів, обладнання для фізичних досліджень 5.Змонтувати бездротову мережу, організувати доступ до мережі Інтернет та спільного користування хмарними технологіями. 6.Облаштувати релакс-зону

Приклади схожих рішень (проєктів)

Школа №2, м. Біляївка, Школа у с. Петропавлівська Борщагівка, Гімназія А+ м. Київ, Гімназія №116 м. Харків

Назва Команди проєкту

Ерудит – інновація

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Додаткова інформація

Планується досягнення якісно нового рівня вивчення фізики та моделювання з використанням конструкторів Lego та та робототехніки

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

www.erudit.kiev.ua

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".