Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання для автоматичного проведення біохімічних експрес аналізів крові BS-240 Mindray Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
21.04.2021
Номер
699
Здоров'я

Зважаючи на ситуацію з поширенням захворювання COVID 19 іншими захворюваннями та необхідності в їх діагностуванні і виявленні,збільшилась потреба в швидкому проведенні біохімічних аналізів. В цьому обладнанні є велика потреба для людей, що живуть на Нивках, і лікуються в поліклініці на Щербаківського 70. Якісна діагностика від COVID 19 дуже потрібна для лікування і збереження життів людей. Просимо

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
537 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Щербаківського Данила, 70

Опис

Проблема

Організація лікувально-діагностичного процесу в закладах охорони здоров'я, обсяги, якість і своєчасність медичної допомоги в значній мірі визначаються станом їх технічної оснащеності. Надання висококваліфікованої медичної допомоги зумовлено використанням сучасних видів медичної техніки та обладнання. Придбання Обладнання для автоматичного проведення біохімічних експрес аналізів крові в КНП "ЦПМСД №3" Шевченківського району м. Києва вирішує проблему з первинної діагностика патологічних змін здоров'я у мешканців масиву "Нивки" та "Сирця"

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо придбати нове сучасне обладнання для автоматичного проведення біохімічних експрес аналізів крові BS-240 Mindray. BS-240 Mindray це автоматизована високоточна система, керована комп'ютером. Прилад виконує вимір цілого ряду показників біохімії і ISE (іоноселективний електрод) (Na+, K+ і Cl-). Основними перевагами даного приладу є: - автоматичне дозування, реакція, колориметричний вимір, контроль технологічного процесу і розрахунок результату - високотехнологічний «Лаборант».

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечення належних умов для проведення якісних лабораторних біохімічних досліджень крові населенню району "Сирець" та "Нивки". Виявлення на первинному етапі патології у вигляді: порушення функції серця, печінки та нирок; розладу білкового, ліпідного і вуглеводного обміну; діагностування наявність активного запального процесу; розладу водно-електролітного обміну; ступіню дисбалансу мікроелементів та визначення ступіню гостроти запального процесу, призначення або корегування лікування з метою уникнення тяжкого розвитку захворювання. Тобто лабораторні біохімічні дослідження дуже важливі для діагностики багатьох захворювань, допомагають виявити серйозні патології на ранніх стадіях, призначити лікування.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проводити біохімічні якісні дослідження крові для дорослого та дитячого населення району "Сирець" та "Нивки" за потребою

Бюджетна ефективність проєкту

Реалізація проекту з придбання обладнання для автоматичного проведення біохімічних експрес аналізів крові BS-240 Mindray покращить якість медичної допомоги та полегшить роботу медичному персоналу.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Нове сучасне медичне обладнання для проведення біохімічних експрес аналізів крові.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

537 600 грн

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

немає

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Придбати обладнання- три місяці, 2. Провести монтажні роботі та налаштування - два місяці. 3.Провести стажування та навчання лікарів - один місяць. 4. Випробувальний термін для лікарів - один місяць. 5. Непередбачені обставини - один місяць.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Треба підготувати приміщення для встановлення обладнання відповідно вимогам виробника.

Приклади схожих рішень (проєктів)

немає

Відповідальні підрозділи

Громадська бюджетна комісія міста Києва, КНП "ЦПМСД №3"Шевченківського району міста Києва.

Назва Команди проєкту

Обладнання для автоматичного проведення біохімічних експрес аналізів крові BS-240 Mindrayв

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/clinic.nivki

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".