Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Соціальний проект "Сонце надії в наших долоньках" Позитивний висновок

Доданий
22.04.2021
Номер
711
Освіта, громадянське суспільство

Проект для дітей київських спеціалізованих шкіл-інтернатів з обмеженими можливостями (слуху,зору,мови). Ідея–звернути увагу суспільства на талановитих дітей, які заслуговують на життя в країні без штампу «особливий». Допомогти дітям розкрити та реалізувати свої творчі здібності, виступити на професійній сцені разом з українськими зірками та талановитими дітьми Києва. В рамках заходу майстер-класи.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 210 644 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Грушевського Михайла, 1-В

Опис

Проблема

Зазвичай, діти з особливими потребами, вадами слуху, зору, мови, не беруть участі в конкурсах, в класичному розумінні цього питання. Соціальний проект "Сонце надії в наших долонях" орієнтований саме на цю категорію дітей і дає можливість «особливим» дітям проявити себе як творчу особистість. Проект є поштовхом для розвитку внутрішньо-емоційної складової особистості «особливої» дитини, розширення ії творчої діяльності, дає можливість повірити у себе.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Необхідно провести соціальний проект для дітей з особливими потребами, яких є велика кількість в місті Києві, що має стати поштовхом до творчого та соціального їх розвитку. Основна ідея проекту – звернути увагу суспільства на велику кількість талановитих «особливих» дітей, які заслуговують на життя в країні без штампу «особливий», це є можливим і на прикладі успішних людей України, які долучались до проекту на благодійній основі. В свою чергу допомогти безпосередньо дітям показати, розкрити та реалізувати свої творчі здібності (малювання, ліплення, тощо), виступити на професійній сцені разом з талановитими дітьми Києва. В рамках заходу проходять творчі майстер-класи, також діти отримують консультацію від провідних спеціалістів шоу-бізнесу та культурної галузі.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Можливість дітей, що потребують особливої уваги, заявити про себе, як про творчих особистостей. Звернути увагу на проблематику та інтереси «особливих» дітей у суспільстві, зокрема через ЗМІ та інтернет-ресурси.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Організатори мають досвід проведення заходів для дітей, які потребують особливої уваги, які проходили за підтримки меценатів. Запрошення до участі розповсюджується по школам-інтернатам, громадським організаціям відповідного напрямку та на всіх доступних інтернет-платформах.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проєкт не потребує подальшого бюджетного фінансування.

Інформація щодо інноваційності проєкту

За підтримки громадського бюджету Києва проект проводиться вперше. Інноваційність полягає в тому, що даний проект для дітей з особливими потребами проходить в колаборації з провідними спеціалістами шоу-бізнесу та творчими дітьми Києва на одному майданчику. Подібних аналогів в місті Києві немає.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1.210.644

Інформація про співфінансування (співучасть) у проєкті

Проект не потребує співфінансування і є завершеним соціально-інноваційним культурним продуктом. Проект передбачає три етапи виконання робіт: 1-й етап (підготовчий), 2-й етап (організаційний), 3-й етап (фінальний).

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

01.07.2022-15.08.2022 – підготовчий етап реалізації проекту. Етап передбачає проведення PR-компанії. Написання і опрацювання сценарного та робочого плану заходу. 15.08.2022-30.09.2022 - організаційний етап реалізації проекту. Етап передбачає комунікацію з муніципальними дитячими закладами соціального спрямування, дитячими громадськими організаціями відповідного напрямку щодо участі їх вихованців/членів. Запрошення артистів українського шоу-бізу, талановитих дітей Києва. Складання детального сценарію проведення заходу. Забезпечення реалізації проекту (проведення торгів на закупівлю робіт та послуг). Жовтень 2022 – фінальний етап проекту. Проведення фестивалю для 500 дітей інтернату в колаборації з зірками українського шоу-бізнесу та талановитих дітей Києва. Проведення майстер-класів. Пров

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Головним ризиком та перешкодою у проведенні фінальної частини проекту може стати стрімке розповсюдження COVID-19 та заборона проведення масових заходів у Києві на початку жовтня місяця 2022 року. Але узгоджене перенесення дати і часу проведення фінальної частини проекту можливе в межах 2022 бюджетного року.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Соціальний проект "Сонце надії в наших долонях" існує з 2012 року. Зазвичай проводився за підтримки меценатів.

Відповідальні підрозділи

Міністерство соціальної політики України

Назва Команди проєкту

"Сонце ЗА нас"

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Так.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

http://sonceza.com.ua/blagodiyniy-proekt-sonce-nadiyi-v-nashih-dolonyah-2013

Відповідальні підрозділи

Департамент культури ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".