Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація майстерні для хлопчиків СЗШ № 66 На реалізації

Доданий
22.04.2021
Номер
738
Освіта, громадянське суспільство

Проєкт передбачає ремонт приміщення та обладнання майстерні для хлопчиків СЗШ № 66. Реалізація проекту дасть можливість створити умови для розвитку учнів у сфері трудового навчання та творчості.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
364 098 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Каунаська, 2

Опис

Проблема

У майстерні проходять уроки трудового навчання для учнів 5-9 класів та заняття гурткових колективів. Стан приміщення, обладнання та інвентар майстерні для школярів, який експлуатується протягом багатьох років, перебуває у незадовільному технічному стані та потребує ремонту і модернізації. Це місце, де діти майструють, створюють цікаві художні роботи з дерева за допомогою столярного інструменту. Необхідність виховання соціально активної та відповідальної особистості дитини шкільного віку, люблячої працю, здатної до перетворення навколишнього світу. Працьовитість у дітей дошкільного віку виховується в різних видах дитячої діяльності, в тому числі і в художньо-естетичної. У процесі навчання школярі можуть отримувати знання про види праці, його значення в житті людини, професіях.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується створити безпечні та комфортні умови для організації навчальних занять школярів та різноманітних гуртків: провести ремонт приміщення, встановити сучасне освітлення, забезпечити новими інструментами. Метою проекту є створення умов для розвитку творчих здібностей учнів СЗШ №66 в сучасній комфортабельній та безпечній майстерні, яка обладнана усіма потрібними інструментами і персональними засобами захисту. Учні вчаться вирізати, шліфувати, різьбити, свердлити, фрезерувати, випалювати, гравірувати, фарбувати, клеїти та декорувати. Під керівництвом досвідченого вчителя учні отримують знання в процесі власного досвіду реалізації проекту, моделювання та дослідження матеріалу. Творчі уроки і майстер-класи впливають на корисну самореалізацію особистості в будь-якому віці.

Ключові показники оцінки результату проєкту

-Створення сучасних, комфортних та безпечних умов для учнів старших класів та вихованців творчих гуртків -Створення простору для творчого навчання -Формування позитивного ставлення до праці -Економічне електроспоживання системи освітлення майстерні

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Заняття сприяють індивідуальному та соціальному розвитку дітей. Творчість покращує настрій, будь-якій дитині цікаво і приємно, коли у нього виходять гарні і функціональні речі. Творчість сприяє розвитку моторики, концентрації уваги і навичок мистецтва. Але результатом занять будуть не тільки вироби, іграшки та меблі, а ще й самостійність, відповідальність і вміння працювати в команді. Завдяки впровадженню проекту, будуть створені максимально комфортні та безпечні умови для творчості школярів.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проєкт не потребує подальшого фінансування протягом визначеного терміну експлуатації

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

364098 грн

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1. Підготовка необхідних документів 2. Оголошення закупівлі на Prozorro згідно кошторису 3.Закупівля необхідних матеріалів 4. Проведення ремонтних робіт в шкільній майстерні

Назва Команди проєкту

відсутня

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008279943939

Фотографії

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".