Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Здорові жінки - здорове суспільство Експертиза

Доданий
22.04.2021
Номер
759
Соціальний захист, інклюзія

Гендерночутливий проєкт в рамках Плану дій з досягнення рівності та імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті територіальної громади міста Києва на 2021 - 2023 роки. Соціальна ініціатива для жінок: зустрічі з професійними дієтологами та експертами зі спільноти ЗОЖ, лекції про здорове харчування та фізичну активність, практичні поради для матусь, що годують грудьми.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
132 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Космічна, 5

Опис

Проблема

На сьогодні відсутні інноваційні превентивні програми, які б заохочували жінок різних вікових груп до здорового способу життя. Зазвичай жінки піклуються про свою сім'ю та зовсім не дбають про себе і своє здоров'я. З часом жінка емоційно вигорає і виснажується фізично, що впливає на загальний стан усієї сім'ї. Тому вкрай необхідно заохочувати жінок до здорового способу життя, що матиме позитивний вплив на все суспільство.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується змішаний формат навчання: онлайн + Pres time, окремо для кожної групи. Лекції проводитимуться методом поєднання запитань та відповідей. Лекції та тренінги розділені тематично і кожного разу присвячені різним харчовим потребам. Передбачено персональні рекомендації та розроблення персональних програм фізичного навантаження й дієт. Тренінги включатимуть наступні теми: вагітність і годування, здоровий спосіб життя у віці 40+, 60+, харчування людей похилого віку, харчування при різних захворюваннях, вегетаріанство та веганство.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Реалізація даного проекту дасть можливість підвищити обізнаність про харчову освіту та фізичну активність серед різних вікових груп. Жінки дізнаються про секрети здорового способу життя в період дистанційної роботи. Має з’явитись розуміння: як самопочуття залежить від способу життя та фізичного навантаження. Також жінки навчаться фізичним вправам, які можна виконувати вдома, в парках та будь-де без додаткового спортивного інвентаря (відповідно до вікових груп).

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Соціально ефективний та загальнодоступний

Бюджетна ефективність проєкту

100 % ефективний

Інформація щодо інноваційності проєкту

Інноваційний

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

132000

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Тендерні закупівлі, складання графіку, реалізація проекту

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Немає

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики КМДА

Назва Команди проєкту

Успіх і розвиток

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/OksanaGrygorievaUA/

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".