Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Соціальне перевезення осіб з інвалідністю: учасників АТО, громадян похилого віку, дітей та підлітків На реалізації

Доданий
23.04.2021
Номер
803
Соціальний захист, інклюзія

Закупівля спеціально обладнаного автомобіля (з підйомним пристроєм і кріпленням для візків та додатковими місцями для супроводжуючих) для перевезення осіб з інвалідністю: учасників АТО, громадян похилого віку, дітей та підлітків

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 425 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Толстого Льва, 25/2

Опис

Проблема

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського р-ну надає громадянам безкоштовно ряд соц.послуг для одиноких громадян похилого віку, особам та дітям з інв., воїнам АТО з інв., малозабезпеченим громадянам, власний автотранспорт у яких відсутній. Потрібне соціальне таксі, яке вирішить питання їх вільного пересування та доступу до медичних, реабілітаційних та ін. держ.установ. Наразі, Тер.центр здійснює лише перевезення дітей з інв. до відділення реабілітації та додому в авто «Деоланос» 1989 р.в., по одному, разом з супроводжуючою особою та візком - посадка та висадка є дуже складним і травмуючим процесом. Такий спосіб перевезення унеможливлює якісне отримання соц.послуг дітям з інв. та іншими категоріями осіб, які потребують соц.допомоги.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Закупівля спеціально обладнаного авто для перевезення осіб з інвалідністю: учасників АТО, громадян похилого віку, дітей та пілітків забезпечить комфортне й оперативне перевезення громадян до закладів охорони здоров’я, соціального захисту, інших державних закладів. Завдяки запровадженню соціального таксі соціальні послуги стануть доступнішими для більшої кількості громадян району з особливими потребами.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Забезпечить безкоштовними соціальними транспортними послугами осіб з інвалідністю: учасників АТО, громадян похилого віку, дітей та підлітків. Буде збільшено на 20% кількість дітей з інвалідністю Голосіївського району міста Києва, які зможуть отримати соціальні послуги з реабілітації. Збільшиться відвідуваність закладу в межах до 30% від показника за 2020 рік. Буде розширено коло заходів соціальних послуг. Створено умови для запровадженню нових соціальних послуг.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Проєкт є інклюзивним. Протягом 2020 року Територіальний центр надав безкоштовно соціальні послуги 1962 громадянам похилого віку, переважна більшість з яких особи з інвалідністю та 23 дітям з інвалідністю, 8 з яких пересуваються на інвалідних візках за допомогою супроводжуючих. Придбання спеціально обладнаного авто дасть можливість за одне перевезення забезпечити пасажиро місцями 7 осіб з інвалідністю без візків або 3-х осіб з візком. Будуть створені якісні умови для супроводження отримувачів послуг до соціальних, медичних, освітніх та реабілітаційних закладів.

Бюджетна ефективність проєкту

Реалізація проєкту призведе до економії бюджетних коштів в частині витрат на закупівлю паливно- мастильних матеріалів до 10% та послуг з ремонту автомобіля до 60% в порівнянні з 2021 роком.

Інформація щодо інноваційності проєкту

Територіальний центр забезпечуватиме комплексний підхід до створення інклюзивного середовища для осіб з інвалідністю та їх сім'ям, розширюватиме коло заходів з соціальної допомоги вдома, денного догляду, сприятиме запровадженню нових соціальних послуг паліативного догляду та транспортної послуги.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

1425000 грн.

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

1 півріччя 2022 р.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Відсутність товару з необхідними характеристиками, зростання вартості автомобіля в порівнянні з плановою вартістю.

Приклади схожих рішень (проєктів)

Київським міським територіальним центром соціального обслуговування в I півріччі 2016 році зі спеціального фонду було здійснено закупівлю 5 нових спец автомобілів Renault Dokker, які обладнані пандусами для перевезення інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату.

Відповідальні підрозділи

Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Назва Команди проєкту

Соціальне таксі

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/people/%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%8F-%D0%90%D1%80%D1%82%D1%96%D0%B1%D1%8F%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%B0

Відповідальні підрозділи

Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

За проєкт проголосували