Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дійсна наука для Києва Брав участь

Доданий
23.04.2021
Номер
820
Освіта, громадянське суспільство

Цикл науково-популярних лекцій із відеофіксацією та подальшим поширенням онлайн. Мета проекту - популяризація науки і ознайомлення всіх бажаючих із найбільш цікавими науковими досягненнями, залучення до наукових дискусій та взаємодії через:
1. Регулярні науково-популярні лекції
2. "Науковий десант” – лекції від провідних науковців для школярів Києва
3. Відеозаписи на Youtube-каналі і в соцмережах

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
319 860 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Опис

Проблема

Сьогодні в світі спостерігається стрімке зростання інтересу до науково-популярних проектів. Їх актуальність обумовлена стрімким розвитком науки, яка дає можливість створювати надзвичайно потужні технології, що буквально на очах змінюють життя людей. Із іншого боку в Україні і, зокрема, в Києві, спостерігається низька обізнаність суспільства із сучасними дослідженнями.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Якісні науково-популярні проекти викликають захоплення, посилену увагу і дозволяють залучати в науку молодь та інформувати про наукові напрямки школярів, даючи їм можливість долучитися до наукової діяльності. Наша місія – ознайомлення широкої громадськості з розвитком світової науки та досягненнями українських учених у різних галузях, забезпечення діалогу науковців із суспільством. Ми проводимо заходи з популяризації науки в таких напрямках: Науки про життя; Науки про Землю; Екологія; Штучний Інтелект; Цифрова Наука; Теорія Ігор; Економіка.

Ключові показники оцінки результату проєкту

Кількість проведених заходів (усього та для різних категорій: школярів і широкого загалу); загальна кількість слухачів; оцінка проведених заходів від слухачів (відгуки / опитування); публікації брошур, статей та інтерв’ю; охоплення у соціальних мережах і мережі Інтернет.

Соціальна ефективність проєкту та його загальнодоступність

Можливість одночасно для 30-200+ людей знайомитися з найцікавішими науковими досягненнями, спілкуючись із молодими вченими і визнаними досвідченими фахівцями. Безкоштовні лекції, адаптовані для дітей, у школах міста Києва - за заявкою від навчальних закладів, із широким вибором доступних тем від провідних лекторів. Подальший безкоштовний доступ до перегляду записів лекцій на Youtube-каналі.

Бюджетна ефективність проєкту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування

Інформація щодо інноваційності проєкту

На систематичній основі створюється і поширюється декількома каналами новий і корисний науковий продукт для різних категорій споживачів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва

319860

Орієнтовний план заходів з реалізації проєкту

Щомісячні лекції на нові актуальні наукові теми, а також понад 40 адаптованих для дитячої аудиторії виїзних лекцій у школах Києва. Щомісячно - запис, обробка, монтаж і публікування записів лекцій для широкого доступу на Youtube-каналі. Створення короткого формату популяризаційних відеороликів із найцікавішими матеріалами та їх поширення соцмережами.

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

Назва Команди проєкту

Дійсна наука

Наявність серед учасників Команди авторського права на реалізацію проєкту

Ні.
не потребується

Приналежність до депутатських Команд

Ні.

Посилання на вебсторінку, або сторінку у соціальних мережах

https://www.facebook.com/RealScienceU

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент освіти і науки

За проєкт проголосували

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".